Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Textilní průmysl


jonys7

Hráč

52
1.4.2020 21:12

Název frakce: Textilní průmysl

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Liza_Maurene

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: Zdravím chci požádat o vytvoření frakce "Textilní průmysl" kde šlo o výrobu oblečení a podobných textilních věcí šlo by o to že na jednom místě třeba někde ve městě (nechám na vás) kde by se vyzvedla látka/textil následně by se odvezla do firmy kde by se zpracovala na oblečení a následně odvezla a prodala v prodejnách s oblečením ve městě nejlépe aby se to odehrávalo poblíž města aby nedošlo k tomu že by všichni trajdali po mapě a ve městě by byl klid a nuda maximální počet lidí ve frakci by byl 10 jde hlavně o to že né každý chce dělat v IZS složkách ale taky jde o to aby né každý dělal všude jinde a né v hlavních frakcí IZS... ohledně frakce bylo by třeba fajn kdyby firma měla svojí značku (svoje oblečení) která by prodávala v obchodech a lidi by to mohli nosit to ale nechám na vás zda by to nebylo moc těžké na vytvoření..lokace firmy nechám na vás pokud chcete abych nějakou našel není problém..to je vše děkuji

Dejvikomilk

Hráč

1
1.4.2020 22:28

Je to dobrý nápad přidalo by to RP a změnilo Ekonomický stav. Za mě ANO.

jonys7

Hráč

52
1.4.2020 23:26

Přesně dejve a teď hraje i dost lidí a hodně lidí hledá práci tohle by zase pár míst uvolnilo..

 

Peli

Hráč

27
2.4.2020 01:17

Za mě určitě Ano,dobrý nápad bude víc práce pro ostatní lidi a přinese to i nové RP na server.

Derbyss

Hráč

2
2.4.2020 02:30, naposledy upraveno 2.4.2020 02:31 uživatelem Derbyss

Za mě rozhodně skvělý nápad, něco co nikde jinde není, myslím si, že by to hodně okořenilo RP. Určitě ANO

Sorbo

VIP

42
3.4.2020 20:22

Rozhodně souhlasím. Takovýhle nápad jsem zatím na žádném jiném RP neviděl a určitě to bude parádní. Za mě rozhodně ANO.

jark0man

Hráč

2
4.4.2020 05:08

dobrý nápad za mě ano

7.4.2020 01:16

Momentálne máme kopec vecí na práci čo sa týka robenia skriptov pre frakcie. Takže zatiaľ by som odložil tvoju frakciu.


Powered by LeoSight IFS
LT~64