Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodej


jonys7

Hráč

52
28.10.2021 11:08, naposledy upraveno 28.10.2021 11:16 uživatelem jonys7

Zdravím nebylo by fajn udělat aby nelegální NPC od lidí vykupovalo věci který kdo ukradl? Třeba za 30% nákupní ceny, né vše se dá prodat hráčům a je cekem škoda ty itemy pak mazat.

Ani to nemusí být u nelegálního NPC stačí u NPC u kterého jste to koupili jen přetáhnete na NPC a tím mu to prodáte zpět, občas i já koupím něco co nechci prostě se překliknu a většinou to pak akorát mažu někdo to hodí vedle NPC na zem, takhle by to každý prodal a nedělal by nikde bordel.

Zeintar

Hráč

50
28.10.2021 11:32

Úplně mi stačí, že už takhle mi zhruba 1x týdně někdo ukradne el. mýtný a ostatní věci z aut (většinou pod kamerama :D) a musím to pak řešit reportama zdlouhavě. Tohle by akorát tuhle krádež "random věcí" posílilo.

nn

28.10.2021 11:55

Jen dodám, že ty itemy jdou lockovat v autě, což zařizuje protekci před nonRP vytažením.

Holub

Hráč

47
28.10.2021 20:44

Rozhodně souhlasím. Už teď se mi doma válí asi čtyřicet kufříků, které pochází z toho, že je sbírám na ulici. :D


Powered by LeoSight IFS
LT~50