Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

problém s okrádači


hondacivic

Hráč

54
29.10.2021 18:31, naposledy upraveno 29.10.2021 18:32 uživatelem hondacivic

zdravím mám problém s těmi okrádači 

nepříjde mi ok, když je to rp server což snad znamená že se mám chovat tak jako bych se choval v realitě že mně každy den okradou a zabijou tak asi ti hráči nebudou v realitě někoho zabíjet a okrádat

předem děkuji za odpovedi

Soudruh

Hráč

16
29.10.2021 18:56, naposledy upraveno 29.10.2021 18:57 uživatelem Soudruh

RP bylo založeno na tom že se prováděly vykrádačky a války mezi gangy a PD. Je to hra, tak místo toho aby v realitě prováděli nelegální aktivity, tak je provádějí právě na RP serverech.  Postupem času to přešlo na klasické RP kde lidi erpí tak jak irl.

 

(Co jsem se tak doslechl, klid neřvi na mě)

hondacivic

Hráč

54
29.10.2021 19:05

tak proč se to neřesí třeba trochu víc když už se to postupem času stalo klasické rp?

Stratus

Hráč

14
29.10.2021 19:39

Naprosto s tebou souhlasím @hondacivic.

29.10.2021 19:55

Ano, rozmáhající se ilegál na serveru je problém, nejen z pohledu IC, ale převážně z pohledu administrátora, protože ve většině případů stejně za danou akci přistane minimálně jeden ban. Regulace tohoto problému ze strany OOC by byl nesmysl, protože zasahování do IC z naší strany je vždy až na posledním místě, pakliže se nejedná o porušení pravidel nebo zda to situace vyloženě nevyžaduje, anžto zde není jiné východisko.

Každopádně dá se to regulovat počtem příslušníků PSA, což přináší další odvětví problému - lidi. PSA je jakožto frakce skutečně nejdůležitější a nejnáročnější na celém serveru, do takové frakce nepatří lidi s častou tendencí porušovat pravidla nebo naopak ti, co neovládají RP na přijatelné úrovni. Proto je šance dostat se do PSA opravdu malá, většinou to končí už u přihlášky, protože daná osoba není ani ochotna cokoli rozepsat. 

Každopádně mohu jen doporučit natáčet a předkládat důkazy, protože u lidí, kteří mají tendence opakovaně přepadávat, je riziko porušení pravidel vysoké a v takovém případě hrozí trest, po kterém si přepadávání většinou na nějakou chvilku rozmyslí. 

Stratus

Hráč

14
29.10.2021 20:01

Hlavně okrádači se furt vymlouvají na RP přitom jim o Rpení nejde, jde jim pouze o peníze a různé vzácnější věcičky.

Wivik

Hráč

19
29.10.2021 20:08

Nelegál špatnej není, pokud si najdeš jiné činnosti, než okrádání nevinných kamioňáků.

29.10.2021 20:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Stratus

Hráč

14
29.10.2021 20:57

@neznamy#3931 souhlasím taky bych to zrušil, jsou s tím akorát problémy.

 

Drelamond

Hráč

9
8.11.2021 20:00

Každopádně dá se to regulovat počtem příslušníků PSA, což přináší další odvětví problému - lidi. PSA je jakožto frakce skutečně nejdůležitější a nejnáročnější na celém serveru

 

Z toho dôvodu že ma nechceš do frakcie z ooc dôvodu tak to je smutné :O

Založil som si postavu novú, spravil preukazy A B C následne som začal troška aktívne hrávať na tej postave, podal som si prihlašku k PSA a odmietli ste mňa z ževraj uvedenému ic dôvodu, lenže ic dôvod neviem aký máš, tak nemám ani jednú pokutu, ani jeden problém s PSA ani jeden problém s hráčmi ic ale aj tak ma tam nezoberieš, lebo si povieš že to je Drelamond ježiši toho tam nechcem a tým to hasne. To že mňa ooc nenávidíš neznamená že ma nezoberieš do PSA tak isto ako aj @neznamy#4474  -a.

Jeffrey Scott znamenal tam niečo a robil dosť vecí , tak isto naberal podľa správnosti a podľa toho či na to osoba IC má , Dzardys nechcem ťa uraziť o toto mi nejde, lenže dúfam že sa spamatáš a začneš naberať podľa IC dôvodov nie ooc, to je všetko.

 

Tak isto ostatný čo nevedia sa obrániť z okrádačky , tak ako som už písal na inom forume tak si poriadte strelnú zbraň aj ked to nebude moc legal , lenže čo si vyberiete aby ste prišli o všetky love alebo aby ste mali menšiu ochranu ked budete v maleru, vyberte si :) 

Hlavne , ale že hlavne nerobte to ako ostatný že začnu leavovať alebo budú odmietať RPiť , lebo potom tu dopadajú takéto forumká kde hráči plačú že dostávajú PK za PK.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~99

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024