Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban úplně na nic rp akce


Deff

Hráč

5
29.10.2021 19:20, naposledy upraveno 29.10.2021 19:21 uživatelem Deff

Ahoj Dzardysi a všichni ostatní 

Ban byl v 19:10 nebo tak nějak za odpojení z rp akce a je na 36 hodin 

Ban byl od Dzardyse

----------------------------------------------------

Tak kde bych začal tímto se chci omluvit ze sem se odpojil ale toto je moje vysvětlení:

Takže řekl sem si že si půjdu zajezdit s kamionem tak sem si vzal svoje BMW M6 a jel si pro kamion najednou vidím jak se zamnou otáčí Chevrolet tahoe a zniceho nic začnou střílet ze Samopalu a to si ani nezjistili jestli mám 10h a nepřijde mi normální aby zdravý člověk na dálnici se rozjel za autem a začal po něm střílet že samopalu to je důvod proč jsem se odpojil prostě trash rp a to že si ani nezjistili jestli mám 10h tak to mě štve nejvíc

----------------------------------------------------

Ps:takovýhle lidi na skimu co sou strašní gangsteři a Mafia a takhle tak sou v realitě močky a skurvený krysi

----------------------------------------------------

Prosím tě Dzardysi o zkrácení či zrušení banu díky. 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
29.10.2021 19:30

Ahoj, tohle už je o něco lepší žádost, než si podal tvůj kamarád. Avšak vzhledem k charakteristice problému a tvému následnému vyjadřování v žádosti zde nevidím dostatečný důvod pro zkrácení nebo zrušení banu. Každopádně jak jsem již psal tvému kamarádovi, celá situace není podložena důkazy a každá strana tvrdí něco úplně jiného, tudíž to řeším dodatečně. Pokud nějaký důkaz máš, zašli mi ho na Discord - Dzardys#3287


Powered by LeoSight IFS
LT~22