Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


Petra

Hráč

8
30.10.2021 01:22
dnes v 00:48 Petra Phobios návrat na místo smrti po PK, PG (prodloužení). (10 hodin)

Zdravím, žiadam o unban z dôvodu nedorozumenia. Ban som dostala za návrat na miesto smrti po PK no ja som sa len automaticky vrátila k autu keď že som po prebudení v nemocnici skontrolovala svoj telefón kde som bola dohodnutá už skôr na rande a okrem toho s kamarátkov sme celu situáciu zaerpily ako prehnane prepitú noc kde sme nakoniec skončili v nemocnici keď že už v nočnom klube sme dosť pili. Auto s hodov náhod stálo na mieste kde som dostala PK (cca o 00:01). Vrátenie k autu na miesto kde stálo bolo pripisované tomu že tam už stálo od cca 23:00 a za tu dobu som stihla ísť po iné auto, byť v nemocnici a zabávať sa v nočnom klube kde sme sa opili čož si moja postava ešte pamätala. Keď že sme sa zobudili v nemocnici bola najväčšia pravdepodobnosť že svoje auto nájdem tam kde stalo už dobru hodinu. Dúfam že sa toto nedorozumenie čo najskôr vyrieši a predom ďakujem.

Zasielam aj prílohu logu erpenia po PK.

https://leosight.cz/logs/98bDKEtfBY 

 

S pozdravom 

Petra


  

Kenny15

Hráč

19
30.10.2021 08:14

Děcka, vidíte? Takto má vypadat žádost o unban na nějaké té úrovni. Vemte si z toho příklad. :)

Cením... <3

30.10.2021 09:31

Ahoj, 

Dostalo se tedy ke mne video i logy z protistrany.

Ve videu jsi hned co jsi obdržela PK zmáčkla "K" čímž jsis vozidlo zamkla, opravdu nevím jak se ti to povede.

K návratu smrti, no dobře, ale i tak měla by býti tolerance 10 minut.

Unban ti udělovat nebudu, jelikož do jeho vypršení zbývá půl hodiny.

Přeji hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024