Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB..


Nexoys

Hráč

20
30.10.2021 14:04, naposledy upraveno 30.10.2021 14:05 uživatelem Nexoys

(( @FLYER pardon za ping ))

Takže, Zdravím Vás..

Dnes o cca 4:09 som dostal ban, ban bol za - CAR DM, Neadekvátni RP aa PowerGaming..

Tož, rád by som požiadal o skrátenie banu..

-- VYSVETLENI --

Takže, chceli sme v poriadku okradnuť Zchovankya ( Violetta Reed ) tož, ako videl A8 začal utekať dalej, tak sme začali strielat pre jeho zastavenie..

Chvílu som tam s ním RPil prišiel som na to že ma neprestrelne sklá.. Po tom ako som s nim RPil cca 2 minutky tam šli PSA.. My sme si mysleli že ich volal on tak sme začali strielať aj po PSA.. ( Angelica Marrenigh tušímže) a ( Jacob Harrelson ).... Angelica dostala PK hned ako bola tak vedla nás.. Po Jacobovi strielal jeden od nás ten dostal od neho PK, dal si respawn čakal pred nemocnicou 10minut.. Jacob následne dostal PK od ( @Dave323 ).. Ako sme sa snažili okradnuť Zchovankya tak sme prišli na to, že ma neprestrelne sklá.. Tak som skusil vystrielať do čelného cely zasobnik do PDWčka tož prišiel som na to že to ma full neprestrelky.. Tak sme po čase odišli.. Chceli sme ju prosto okradnuť..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CAR DM - Strielali sme po tom vozidle ( Victoria ) nech sa dalej s ním nepohne a pokusíme ju okradnuť bez problemu..

PowerGaming - Ten tam tušimže žiadny nebol.. Ak bol okey priznám sa kludne ja som teda žiadny nerobil pokial viem..

Neadekvátni RP - Chápem že to RP nebolo až take na mieru kedže som to RPil v strese a v rychlosti..

 

 

(( Rád by som požiadal aspon o to skrátenie alebo UnBan ))

Ban som dostal od vyššie zmieňovaneho Flyera..


Powered by LeoSight IFS
LT~25