Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení Banu


Dexyy

VIP

10
31.10.2021 14:23

Ahoj👋

4.9.2021 v 13:57 jsem obdržel permanentní ban od administrátora jménem @FLYER, za porušení několika pravidel.

-(1)- Pravidlo 1.

-(2)- Pravidlo 10.

-(3)- Pravidlo 13.

-(4)- Pravidlo 21.

A také v tom hrála roli má historie banů.

Chtěl bych dostat druhou šanci a znovu začít hrát tak jak se má jelikož jsem se z porušování pravidel ponaučil a pokud bych dostal unban či zkrácení trestu neporušoval bych už pravidla. Chci dokázat ať už hráčům tak administrátorům že jsem se zlepšil. Předem děkuji za jakékoliv reakce ať už pozitivní tak negativní a za případný unban či zkrácení trestu.

Tak zase Ahoj 👋!

 

 

JokerB

Hráč

14
1.11.2021 17:05

@FLYER odpusť mu, bola banova amnesia či čo to bolo, a nedostal šancu :c Podľa mna rossi ma už dosť hrania na lidl serveroch ako Oblaček ERPE a už je čas zaerpit na nejakom poradnom serveri :D

GL rossi <3

1.11.2021 22:19

Ahoj, tvůj unban jsem řešil se zbytkem AT a většina byla proti. Ale i přesto jsem se rozhodl že ti unban udělím, a zítra tedy můžeš očekávat opětovný přístup do hry. Příležitosti si važ, neboť jakékoliv porušení pravidel v blízké době vyústí v opětovný permanentní ban.

Přeji hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~39