Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dostal sem ban nepravem od Dzardys


Lada596

Hráč

3
31.10.2021 20:50, naposledy upraveno 31.10.2021 20:52 uživatelem Lada596

Dobry večer, dostal sem ban za MetaBaiting ktery sem neudelal prosim o unban, a promluvit si s Dzardysem,

a dukaz že sem to porušil.

 

 

PS: chci si stěžovat tak prosim to vyřešte...

 

 

VajkoChlpko

Hráč

58
31.10.2021 21:11

Čau, nič mi do toho síce nie je, ale chcel by som ti poradiť. Takmer vždy keď hráš, dostaneš ban. Históriu, vidím taktiež veľmi obsiahlu. Ale, koľko krát bol neprávom ? Vyhľadávač mi povedal toto. Sú tam ale tie nicky aj dva krát, takže to je tak 13, čo som narátal. Je celkom náhoda, že väčšina banov je neprávom. A témami typu, pohnite si, riešte to, chcem dôkaz, si tiež teda lepšie renomé nespravíš. Takže pre tvoje dobro, nerob blbosti, a už vôbec netriggruj adminov takýmito postami. Peace 💫

31.10.2021 22:02

Jak jsem již zmínil pod tvou žádostí, ban ti byl udělen na základě PMs, které jste si psali s kamarádem, na něž mi přišlo upozornění od serveru. Důkaz formou logu ti zasílat nebudu, vzhledem k citlivým informacím týkajících se hráčů a AT,  které se zde nachází. Ostatně pokud zapátráš ve svém posledním logu, sám si ten důkaz najdeš. Na pojem "ban neprávem" už začínám být vskutku alergický, protože větší nesmysl snad hráč napsat nemůže. Více psát nemusím, to udělal kolega nade mnou. A vzhledem k tomu, že se jedná o stížnost, lockovat to tu nebudu, jelikož teď přichází řada na SedliXe, aby si s tím poradil. 

Hezký zbytek večera.

2.11.2021 21:28, naposledy upraveno 2.11.2021 21:28 uživatelem SedliX

Ahoj @Lada596,

posílám ti výstřižky PM z logu, který jsem dostal od Dzardyse:

Přímé zprávy na serveru patří mezi OOC chaty. Myslím, že z logu je zcela evidentní, že jste se metagamingu dopustili. Trest je oprávněný, stížnost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~42