Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Otázka ohľadom stánkov


VajkoChlpko

Hráč

57
1.11.2021 20:46, naposledy upraveno 1.11.2021 20:49 uživatelem VajkoChlpko

Zdravím, rád by som sa spýtal na jednu skutočnosť, ktorá sa mi dnes stala. Keďže kandidujem vo voľbách, napadlo mi, spoločne s homies, že by sme spravili volebnú kampaň. Malo to spočívať v tom, že sme si chceli dať pri najlepšom dva stánky, keď nie jeden, na benzínku v Montgomery. GA Dzardys bol s tým úplne v pohode, vo všetkom mi vyhovel, bol operatívne nasadený, a dokázali sme sa pekne skoordinovať. Lenže potom mi podal informáciu z druhej ruky, že to vraj Rataj zamietol. Mysleli sme si, že by to bol fajn nápad. Mám dlhšiu dobu myšlienku, že je na serveri nedostatok SocialRP, z tohoto dôvodu by sa podľa nás, aspoň trochu rozšírilo. Ľudia by za mnou napríklad chodili s otázkami typu, čo chcem dosiahnuť keď sa dostanem na post, aké mám plány, čo by som zmenil... aspoň by sme trochu podiskutovali, a nebolo by to všetko iba o ilegáli, zbraniach,mafiánoch a ostatné samozrejmosti, čo sa týkajú tejto stránky RP sveta. Nechápem tomu doteraz, prečo ? Zeintar, usporiadava závodné eventy pomaly každé 3 týždne (by očko), a ja som si chcel dať iba dočasne, na pár hodín, dva stánky na benzínku, a bol to problém. Samozrejme som bral do úvahy IC dôvody, snažil som sa to hneď vybaviť s Vysocakom a Lexikonom. Lenže medzitým sa ku mne dostala táto informácia. Nechcem tu na nikoho útočiť, alebo poukazovať na nejaké nadržiavanie cez konexie, iba sa čisto pýtam, na to predsa táto sekcia je. Nechcel som si s týmto robiť ani nejaké promo ! 

 

Ďakujem pekne za vaše podnety, budem rád keď sa vyjadrí hocikto, aspoň sa mi to objasní. 

 

Majte pekný zbytok večera, nefajčite nedrogujte. 💜

1.11.2021 21:21, odstraněno 1.11.2021 22:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
1.11.2021 21:31

Jak psal Lexikonn, já tam dostal 2 stánky, protože

1.) je to úplně mimo herní RP zónu

2.) Na celou akci a na ty stánky dohlížel celou dobu admin, co se s nimi děje. Že se s nimi RPí, když je na akci přes 50+ lidí. 


Určitě přijdeš i na jiné fajn způsoby, jak získat hlasy. Stánky jsou supr, ale jde to i bez nich. :) Proč si třeba nekoupit plošinu a nestát na ni, jakožto "na pódiu"?

VajkoChlpko

Hráč

57
1.11.2021 21:54

Je to fajn nápad, ktorý napadol aj mne hneď po zamietnutí, len som bol hrozne namotivovaný na tie stánky. Chceli sme usporiadať také socialRP, že by sme rozdávali občerstvenie, pasívne kľúčenky, nálepky, no proste blbostičky aby sme upútali na seba pozornosť. A Lexi, takto som sa na to nepozeral, ale s Dzardysom sme sa dohodli, že budem zodpovedať za IC problémy (keby nejaké boli), a bude na to celý čas dozerať. Samozrejme ja som s tým žiadne plány ani nemal, toho nejako využiť v zlom poňatí, alebo niečo podobné. Chcel by som v budúcnosti nejako skrášliť a oživiť socialRP, pretože podľa môjho názoru je ho dosť málo, alebo aj keď je, je to také toxic a proste, ľudia konajú tak, ako by nikdy nekonali. Napríklad, zastavím niekoho na 10-T, a začne mi hneď nadávať, toto by sa IRL v živote nestalo, a ani sa to takmer nestáva. V realite by sa báli že vôbec policajt ide okolo, in my opinion. Ale ďakujem každopádne za spätnú väzbu.

Zeintar

Hráč

49
1.11.2021 22:09

Mimo to, teď koukám, že máš dokonce vlastní rádio. Co si nahrát nějaký volební spot  a nevložit ho mezi písničky? Možností je spóusty.

1.11.2021 22:15

Je sice hezké, že bys za to nesl IC následky, ale já bych byl osobou zodpovědnou za to, kdyby se ten item ukradl a koloval by mezi hráči - jednoduše to dělat nesmíme, to bych na tebe musel celou dobu dohlížet. A tady se na mě nesmíš zlobit, ale opravdu si nemohu dovolit strávit několik hodin dohlížením na stánky, protože obzvláště dneska jsem byl dlouho jediným administrátorem na serveru a reporty se jen valily. V rámci chvilkové RP akce mimo herní zónu by to určitě bylo snazší, ale opravdu není možné, abych ti při 13 reportech na jediného admina campil na benzíně. 

Ale jak řekl Zeintar, možností máš spousty.

VajkoChlpko

Hráč

57
1.11.2021 23:02

To rádio sa mi akceptovalo až neskôr, keď sme spravili provizórnu kampaň na farmárskych trhoch v BB, samozrejme ďakujem za napad, dosť pravdepodobné ho uskutočním ❤️. Len jednoducho, Rataj mi ticket vyriešil o čase, kedy som hru už vypinal. A ty Dzardys, absolútne sa nehnevam, ani to na teba nechcel zvaľovať. Keby som vedel že sa to berie takto ako item, nepoviem ani pol slova, jednoducho ako som povedal, chcel som si to iba nechať vysvetliť. Naozaj som netušil, že by sa toto dokázalo spraviť. Taktiež by som ani nepozadoval aby si tam pri nás bol, videl som tú tvoju časovú náročnosť. Dokonca si pamätám že si do OOC Global chatu písal, aby tí ľudia nespamovali PM's, pretože si bol na to všetko sám, rešpektujem to.


Powered by LeoSight IFS
LT~53