Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zdravím


neznamy#6802

Smazaný účet

10
3.11.2021 10:36

Zdravím všechny, já jsem Raifeth a pochazím z Hradce Králové...vím nikoho to tu nezajíma :D

Rád hraju GTA Online, ale rád hraju i RP, nedávno jsem narazil na rp pro san andreas a nyní ho chci vyzkoušet. :D

Budu rád když si zde najdu nějaké přátele. Jsem na intru na druhé straně republiky takže na hry mam čas jen po večerech :D

DC: Raifeth#6802

 

Přeji hezký zbytek dne a díky za přečtení příspěvku.

Qermo

Hráč

16
3.11.2021 11:00

Zdravím Raifethe()! Před tvým vstupem do hry a začlenění do nějakého toho RP, tak tě chci požádat.. NeRPi pls ilegál, díky. Nebo RPi ilegál ale na správné úrovni, ne na úrovni Skimo hráčů. Každopádně přeji spoustu příjemných odehraných hodin.                                                                                               

 

- S pozdravem, 

  celebrita Qermo.

Zeintar

Hráč

49
3.11.2021 11:04

Toho kluka nademnou vůbec neposlouchej. Nenech se odpudit od nějakého typu RPčka jen proto, že ti to někdo řekne. RPi si, co budeš chtít,  pokud s tím máš zkušenosti.

Co se týče Illegálu, je to tady takové velké stigma a na stranu illegálů se nahlíží poměrně špatně, neboť roleplay illegálů je pouze že "Pojďme okrádat a zabíjet lidi". Trestá se to, banuje se to, ale pořád to tady je. Takže pokud bys nelegál RPil, zkus se vyhnout dennímu okrádání kamioňáků, random lidí a střílení bezdůvodně na ulici. 

 

Pokud však chceš RPit nelegál, nikdo s tím problém nemá. Jen pamatuj. V roleplayi jde o to si tu hru užít, né vždy nutně vyhrávat.

 

Drelamond

Hráč

9
3.11.2021 12:49

Ako sa hovorí maj svoju hlavu. 

 

Qermo

Hráč

16
3.11.2021 13:16

Přesně tak jsem to myslel, Zeintare.

4.11.2021 00:32, odstraněno 4.11.2021 00:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~51