Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vlastní auto


Fibuzz

Hráč

4
3.11.2021 11:28

Zdravím, 

 

je nějaká možnost si nechat na Skimo vložit svoje auto ? Viděl jsem Galardo, nějaký Ferrari, který v shopu nejsou. Tak mě zajímá jak to vlastně je.

 

Díky

Holub

Hráč

46
3.11.2021 11:34, naposledy upraveno 3.11.2021 12:53 uživatelem Holub

Vozidla byla součástí Importu, který fungoval na začátku a v prvních měsících serveru. Žádná možnost ala "vlastní vozidlo" zde na serveru nebyla, není a s největší pravděpodobností ani nebude.

Něco málo si o vozidlech, co byla součástí Importu (a mnoho jiných faktech) můžeš dočíst zde.

https://leosight.cz/forum/topic/6894

Julik

Hráč

31
3.11.2021 13:43

Jako jsem docela i rad ze ten import skončil protože když vidím na jiných serverech ze si za 50 korun tam můžeš dat co chceš tak mi je do breku pomalu,takže si vemte ze by každý druhy jezdil třeba např galardem,Bugatti Pagani a další supersoprty např natož skimo je proste jedinečný jak vozovým parkem tak proste celkové bych řekl ze skimo je nejlepší MTA CZ/SK server má RP Můj názor 


Powered by LeoSight IFS
LT~26