Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

GLOBÁLNI OSPRAVEDLNENI!

1 2



Nexoys

Hráč

20
3.11.2021 17:13, naposledy upraveno 3.11.2021 17:15 uživatelem Nexoys

Prijemny večer prajem, drahý hráči, kamaradí, prátelia, nepriatelia, admini...

Týmto tématom by som sa chcel Globálne ospravedlniť ludom ktorym sme ako cely illegal, pokazili hráčom dojem z hrania, dojem z ilegallu, dojem proste z celého Skima..

Takzvane v skratke... 

Chcel by som sa ospravedlniť najmä hráčom ktorých sme okradli ako ''mafia'' alebo niečo takéto, je mi jasné že niektory to neprijmu uplne najlepšie, niektory na druhu stranu to príjmu.. 

V celku až teraz som si uvedomil že Vám to určite bolo nepríjemne, taktiež sa ospravedlňujem(e) členom AT za to že práve ONI! museli riešiť každodenné reporty, stiažnosti na nás..

Taktiež sa ospravedlnujem hráčom ktorý toto vnímali, ktory sa možno aj stali nejakou tou učasťou na tomto, chcem sa ospravedlniť taktiež ludom ktorý zažili tento TRASH čo sa poslednou dobou na Skime dial, viem na uvedomenie to je už neskoro, tož uvedomujem si to až po tejto dobe.. 

 

Týmto ospravedlnim by som tu nechcel nejako ''vyplakávať'' alebo niečo také, služi to len pre ospravedlnenie a tož verejné..

 

 

 

 

Či už to príjmete alebo nie je vaša vec, prijímam pozitívne ale aj negatívne názory...

 

koblst

Hráč

26
3.11.2021 18:02

Omluva přijata! Příště VÍC CAPS LOCKU!

lolcz

Hráč

36
3.11.2021 18:13

Pozdě, 

hodně hráčům jste již hru totálně otrávili...

Děláte to již několik měsíců a najednou si to uvědomíš? Máš ban?

3.11.2021 19:18, odstraněno 3.11.2021 19:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

SM073

Hráč

8
3.11.2021 19:26

Jedine naša mafia škoda že to takto skončilo ,že si nás opustil. Ale mafia ide nekompromisne ďalej loviť ďalšie obete. 

Váš SM0

zaton

Hráč

2
3.11.2021 19:26

“Neprišli sme skaziť hru , prišli sme skaziť vašu hru" 

lolcz

Hráč

36
3.11.2021 20:20, naposledy upraveno 3.11.2021 20:25 uživatelem lolcz

Taky dobré říct, že A-T ty přepadávání nijak neřešil, vy jste v jednom kuse přepadávaly jedny a ty samé hráče, které to potom přestalo bavit... (Jo, 1-2 denně bych to pochopil, ale tak 3x za hodinu, to fakt néé..)

Pravidel je na Skimo serveru dost, ale kde je pravidlo, které by chránilo i "slušnější" hráče?

Hlavně, že peníze se vydělávají a Rataj si nahrává dále VIP skiny, no jo..

 

Dave323

Hráč

32
3.11.2021 20:26, naposledy upraveno 3.11.2021 20:28 uživatelem Dave323

Nevím co teď řešíte. Permy máme, Bratva celá zrušena. To jestli tě někdo okradl, tak nevím jestli to byl někdo od nás. Minimálně já ne. K nelegu jsem se dostal cca poslední 3 dny před banem po cca měsíci, né-li dýl. Okradnutí jednoho hráče 3x do hodiny, moc dobře si pamatuju a ano, byl to přestřel. Jinak jsem spíš "chránil slušné hráče" jelikož od doby co jsem nehrál neleg jsem RPil buďto PSA nebo HZS. Abych byl přesnější, minimálně já a mám pocit že rovnou celá RB byla neaktivní po 3 měsíce. A tvoje vyjádření že Rataj si nahrává VIP skiny, hlavně že se peníze sypou.. Víš, už takhle jsou tam updaty, fixy apod dost časté. Dále ani netřeba zmiňovat to, že Skimo není jedinůj Ratajův projekt.

 

lolcz

Hráč

36
3.11.2021 20:32

Hm,

hrál jsi na Skimu v době prázdnin? Přes den se to celkem dalo, ale večer? Nemožné hrát, protože na každém rohu (doslova) někdo na tebe čekal a bum, potom zase jdeš a co? bum!

Nikdo se o to nestaral, např. pravidlo, že jeden gang/hráč může okrást maximálně jednoho hráče za hodinu. 

Proč? Protože jezdily tak 3 auta, které byli plné "mafiánků"...  A co na to PSA? Nic nemohli, neměli šanci, převaha jako prase.. 

SM073

Hráč

8
3.11.2021 20:41

Bratva sa nerozpadla ale rozpredal😂😂😂

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~102

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024