Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Pohrebníctvo G.H.


jarkojefrajer

Hráč

0
3.4.2020 22:16

Název frakce: Pohrebníctvo G.H.

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Goldie Harrington

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: Pohrebníctvo, ktoré by malo za účel odvážať mŕtvych ľudí (CKed players) Po tom ako by sa našla niekde mŕtvola alebo keď by niekto zomrel na dôsledky zranenia / starobu v nemocnici, samozrejme by sa to robilo až po kontrole mŕtveho ZZS aby sa vedelo či je daná osoba 100% mŕtvá, spíše sa úmrtný list, ak by sa nevedelo o akú osobu sa jedná 24hodín by sa dávali (asi adverty, nič iné ma nenapadá) že či niekto nepozná danú osobu, ak by nie tak daný človek by putoval do krematória kde by ho spálili. Ak by sa spoznal tak by sa spravil oficiálny pohreb. Samozrejme by sme potrebovali aj truhly, ktoré by sme mali pomocou prevozu. (Táto frakcia už bola na Artheone taktiež som ju vlastnil ja a myslím že to fungovalo dobre, taktiež by to už malo byť aj všetko naskriptované.)

4.4.2020 01:02

Ahoj, s frakciou vo väčšine súhlasím. Avšak s prevozom mám trochu problém. Myslím si že po tom, čo sa pridá a dokončí výroba predmetov, tak by šlo spraviť že by truhly vyrábala nejaká iná frakcia prípadne aj tá vaša.

jarkojefrajer

Hráč

0
4.4.2020 08:15

No, tak to uz je ako sa rozhodnete vy, ale suhlasil by som s tym. Nez sa dokonci ta vyroba tak by to mohlo byt jak na starom artheone, potom by sa to pridalo.

18.4.2020 13:15

Nie si aktívny. Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024