Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

👒 Pomož i ty rozšířit RP u závodů! 👒


Zeintar

Hráč

49
5.11.2021 13:09, naposledy upraveno 5.11.2021 19:56 uživatelem Zeintar

Vážená komunito. Jak již asi víte, mám za sebou již 4 závody, 5. závod bude zítra (sobota, od 20:00). Celou dobu si lámu hlavu, co k tomu ještě přidat, aby to nebyly "jenom" závody. Na minulých závodech byly již sázky, pokaždé je tam nějaký reklamní truck a celou dobu mám jeden stánek volný (který nabízím pro lidi, kteří by tam chtěli něco prodávat). 

Rozhodl jsem se tedy, že vytvořím vlastní merch - kšiltovky s nějakýma hezkýma designama a tyto kšiltovky budu prodávat ve stánku na všech dalších závodech. Jenže máme tu problém. Abychom toto měli ve hře, stojí to kredity. A co si budeme, nejsem žádný metyu.

 


Žádám vás tedy, jakožto komunitu pro přispění kreditů na tuto dobrou věc. Co já tedy potřebuji? Jsou zde dvě možnosti.

 

"Vlastní doplněk" - V základě stojí 35 kreditů + 15 kreditů (pro zvýšení kapacity) a max kapacita je 10 lidí - tj. 10 kšiltovek. To znamená, že by 1 kšiltovka stála 5 kreditů, což je docela přepal. (Očekávám, že se prodá alespoň 30-40 kusů - vyšlo by to zhruba na 150 kreditů a nedalo by se přikupovat další.)

"Frakční doplněk" - Stojí 150 kreditů. Kšiltovek je neomezeně. Nejlepší varianta.


Jak přispět?

Nejjednodušší varianta - Klikni na tento odkaz a pošli, kolik chceš. Všechny obchody vidím, zapíšu tě automaticky dolů do "přispěvatelé".
Pokud si chceš o donatu popovídat, můžeš mě kontaktovat na discordu - Zein#4245 :)


Pokud přispěju Zeinovi na kšiltovky pro lidi, co dostanu?

- Dostaneš kšiltovku ve hře zdarma jako poděkování
- Dostaneš hřejivý pocit na srdíčku, že jsem tvé nevyužité kredity poslal na dobrou věc
- Budeš zmíněný na všech dalších závodech jakožto OOC přispěvatel. 

Bohužel, vzhledem k pravidlům o mixingu a metagamingu, nemohu pro tebe udělat více ICly, např. zdarma vstupné do závodu, atd. 


Momentálně kreditů vybráno na závodní kšiltovky:

288 / 150


Přispěvatelé: 

@zeldinko - 5 kreditů

@nereznavzdy - 2 kredity

@lubosak167 - 30 kreditů

@Holub - 5 kreditů

@Zchovankyo - 33 kreditů

@Holysek - 2 kredity

@karlito - 20 kreditů

@golemakcz - 10 kreditů

@Kermiii - 5 kreditů

@pa202 - 6 kreditů

@neznamy#3962 - 47 kreditů

<Vybráno dostatek kreditů>

@Phobios - 11 kreditů 

@neznamy#6148 - 5 kreditů + Vlastní doplněk 

@Wright - 100 kreditů 

@SheFisKo - 2 kredity

@Jacko88 - 2 kredity

@shejzyn - 3 kredity

@neznamy#3931 - 6 kredity

 

//EDIT - Vidím, že tu roste obrovská podpora, pokud se kredity vyberou nad limit, VY vyberete v anketě, co s nimi. Zda-li je darovat pro výherce závodu, či rozdělit mezi všechny závodníky, etc.

Děkuji mnohokrát za podporu!


Máme koupeno! Děkujeme! 

Kdyby někdo měl zájem přispět, můžete přispívat dál. Budete opět zmíněni na všech závodech a zmíněni zde, v příspěvku. Rád bych ty kredity opět využil na něco k závodům. Máte nějaké nápady? Např. merch helma, popř. něco jiného, za kredity? Dejte mi vědět v odpovědích <3

 

//Další EDIT:

@neznamy#6148 nám zasponzoroval v podobě "Vlastní doplněk". Moc mu děkujeme. Máme tady tedy možnost přidat další - již limitované kusy merche. Jaký item byste uvítali? Napište mi do odpovědí! 

5.11.2021 18:15

Co retexturovat třeba medaile a rozdat ty? Už tady na skimu jsou, aspoň by měly využití

Holub

Hráč

46
5.11.2021 18:44

S tím by nebyl problém, jen je potřeba je na retexture sehnat (to je první problém). Ten druhý je v tom, že to pořád bude mít i stejnou ikonku jako vyznamenání.

Zeintar

Hráč

49
5.11.2021 19:06

Kšiltovky máme připravené, nad odměnami pro vítěze pořád diskutujeme.

franto

Hráč

10
17.11.2021 00:30

čo takto spraviť aj nejaké drift závody?


Powered by LeoSight IFS
LT~74