Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

S pozdravem a ploutvičkou Kapralek


Fyolarwir

Hráč

6
5.11.2021 16:12

Ahoj přátelé, hráči komunity Leosightu, skima a naprosto fenomenálních mini her od Rataje.

Dostal jsem se do chvíle, kdy já osobně musím prohlásit, že ukončuji svoji působnost zde na Leosightu, oficiálně k dnešnímu datu. Plno hráčů si může říci, že jsem otravný, že je to jen krátký rozmar, bohužel.. z mého pohledu od mojí osoby si myslím, že rozloučení je na místě. Důvod odchodu si částečně zanechávám pro sebe avšak něco vám povím i tak. Jsem takřka otrávený.. znechucený z RP komunity, čím větší server, více lidí.. tím méně RP, server jako takový si dovolím říci, je na dobré cestě ale hráči.. hráči už nejsou to co bývali. Je i možné, že jsem na to mentálně starý.. co já vím :D Jednoduše už to pro mě není tak směrodatné jak bývávalo .. a proč zůstávat tam, kde se necítíte dobře.

Především děkuji tuctům hráčů a některým hráčkám za krásné RP již od roku 2017, jmenovat je zde nebudu, oni sami moc dobře vědí. :) 

Každopádně přátelé, děkuji i tobě co to čteš, zajisté jsi součástí RP scény a žádám tě tímto, aby jsi rozváděl tuto hru, to správné RP, solidní.. dobrým směrem a nekazil ho, jak je v dnešní době zvykem. Zdlouhavě se tu rozepisovat nebudu, přeci jen.. co kdyby jsem se jednou utrhnul a na Leosight se za Vámi přišel podívat, že. 

Hlavním důvodem mého odchodu je převážná psychická únava, myšlenky mám už někde jinde a jednoduše potřebuji začít žít.. ale mimo hru, věnoval jsem se dost dlouho této hře a je potřeba začít, někde jinde.. nějak jinak. 

 

Mějte se tu krásně,
Kapralek

5.11.2021 16:38

Sbohem, budu s láskou vzpomínat na krásné RP a povídání, mezitím, co si s tebou budu o Vánocích hrát ve vaně. 

5.11.2021 18:00

A já zrovna dnes říkal klukům, že jsi tam super :(. No nic Kapříku měj se pěkně.
Děkuji, že jsem s tebou mohl být součástí AT a do budoucnosti přeji jen to nejlepší.

 

Petriik

Paradox

Hráč

2
5.11.2021 20:01

este kolkokrat

Kenny15

Hráč

19
5.11.2021 20:18

Zdeňo, jsem rád že jsem tě mohl potkat. Hodně štěstí a úspěchů do života.

5.11.2021 20:38

Měj se hezky v životě, užívej a tak. Sice jsme spolu moc nenaerpili ale i tak jsi fajn týpek. Díky za to, že jsi mě obohatil svými skušenostmi ze svého RP. Díky moc a ahoj! <3

Kr1st0fz

Hráč

14
6.11.2021 11:56

všetko dobré prajem.

10.11.2021 06:42

cau kapr 😯😝😋


Powered by LeoSight IFS
LT~108