Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

skratenie banu + ziadost o vyjadrenie


kimko12

Hráč

2
5.11.2021 20:23

dobry den

dostal som ban na 14 dni za to ze som znamemu napisal, nieco v style ci to je on, ten co si serie do topanok

Uznavam ze to bolo zbytocne podpichovanie(nic osobne), ale bolo to obojstranne a nikomu sa hra kvoli nam nekazila a nikomu sme zle nerobili.

chlapec napisal, ze moj nemenovany dalsi znamy sa vysemenil do konzervy z tuniaku a vylizal ju z vnutra a myslim si, ze kamaratske podpichy bez akehokolvek priameho urazania by nemali naozaj zodpovedat 14 dnovemu hernemu banu, preto ziadam o skratenie banu.

Ak sa zatial pani veduci z admin teamu nezhodnu aspon o skrateni banu, rad o tomto bane podiskutujem, pretoze mi to fakt nepride primerane a su horsie veci ktore moze clovek spravit preto, aby bol na 2 tyzdne serverom obmedzeny hernym banom.

dakujem za vyjadrenie

5.11.2021 20:49

Trest jsem ti zkrátil na 72 hodin, pro příště se takhle popichujte v PMkách na Discordu, kde je mi do toho úplné nic. Mimochodem kdyby nikdo nebyl pohoršen, tak to neřeším, bohužel pro tebe je opak pravdou.


Powered by LeoSight IFS
LT~19