Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrácení trestu


Respect

Hráč

10
6.11.2021 14:04

Takže zdravím, dnes jsem dostal ban 14:00, ban byl z důvodu Alt-to-Alt od @Rataj, jde o to že ja jsem položil zbraň za jednu postavu, a pak jsem ji po nějakých dnech vzal za druhou postavu, ano vím že je to má chyba, ale neuvědomil jsem si že jsem to položil za druhou postavu, byl bych rád za unban/zkrácení trestu. Předem děkuju za odpověď/reakci. 

6.11.2021 14:13

Neuvědomil? A proto když ti skript zablokoval sebrání zbraně, tak ti s tím pomohli tvoji kamarádi, aby to sebrali za tebe a předali ti to? To je naprosto jasný alt-to-alt o kterém jsi věděl, protože tě to na něj i přímo upozornilo a pokusil jsi se to obejít.

Respect

Hráč

10
6.11.2021 14:21

Ale tu je tá věc že já to chtěl dát kamarádovi, ale ono to dalo oznámení členum A-T, a pak to vzal kámoš, a dal to mě, a říkal jsem ať si to nechá, a jak jsem mu to šel dávat tak jsem dostal ban, jelikož jsem si uvědomil že by to byl alt to alt. 

Julik

Hráč

31
6.11.2021 14:29

Se do toho nějak zamotáváš ne, o předtím jsi psal že jsi to vzal ty. Ted píšeš že to vzal nějaký kamarád ,a když jsi to chtěl dát Kamarádovi tak proč to si rovnou nevzal on jak říká Rataj. Můj názor že jsi o tom věděl ale myslel jsi si že to někdo z AT nebude hned tak akutně řešit.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024