Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mike Silver-Žiadosť o zkratenie banu alebo zrušenie


SilveR

Hráč

34
6.11.2021 16:49

Malí problem a vratili sme sa ku RP akcii a dali ma dovezenia lebo som konečne mohol isť von a pridem a mam ban toto fakt nedava logiku a napišu tam že odpojenie z RP akcie keď už sa nič neriešil a ešte za nadavky ktore som pisal z hviezdičkami takže dialšia vec riešia veci ktore su z minulosti a bolo by dobre keď policajti nahaňaju tak aby to točili lebo policajt vyleti do vzduchu a pokračuje ďalej za mnou policajti su tam asi iba na to aby niekoho chytili a svoj rp driving neriešia fakt skvely hrači rp drivingu bol by som rad za zrušenie banu alebo aspoň zkratenie na 2hodiny lebo toto je nehoraznosť cela situacia totalne zbytočne urobena. Samozrejme aj ja som urobil chybu a zo svojich chyb sa poučim tak by som bol fakt rad.Ďakujem predom - Mike Silver

6.11.2021 16:58

Za tých 24 hodín čo máš ban, by som na tvojom mieste radšej využil študovaním pravopisu a gramatiky, pretože nehoráznosť je jedine to. Požadoval si report za to čo robím, tak som zavolal Phobiosa. Riešil si s ním viac menej iba IC veci, to sa berie ako mixovanie, deň dozadu si mi písal do PM's IC veci, to sa berie ako metabatiting (pravidlo č. 11). NonRP driving si rieš s pánom Kolpanekom, ja som šofér nebol. Natočené to nemám ani ja, ani ty a pravdepodobne ani on. A aby sme natáčali každú naháňačku ? 😂. Nebuď smiešny. Tie OOC nadávky, mal si kľudniť hormóny. Opakujem, reálne ti hrozila iba pol hodinka za to, že si nemal platný vodičský preukaz. Lenže týmto tvojim mudrovaním, si si iba zaslúžil 24h ban. A to odpojenie z RP akcie, where (screen) ? Pravdepodobne z mojej strany všetko, reklamácie bude pravdeodobne preberať Phobios. Peace ✌

 


Powered by LeoSight IFS
LT~20