Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban - Omlouvam za Pravidlo 24


Lada596

Hráč

3
6.11.2021 17:58

Dobry večer, ja sem moc omlouvam za pravidlo 24, ale nevim co je na tom špatně když jen hrač upozorní na to že dal report, kdybych spamoval tak to chapu ale když sem to napsal jen jednou tak byste mi mohli dat unban a ja si dam přistě na tohle pozor, prosim o unban. ps: fakt kdybych spamoval tak to chapu ale ja sem to jen jednou napsal.

prosim o unban už si budu davat pozor, PS: vim že to asi nepomuže ale ja dnes mam Narozky je mi 16 let 

 

Qermo

Hráč

16
6.11.2021 18:19

První věc, ano admin team tvoje reporty vidí, nemusíš se bát. Jen prostě řeší přednostnější reporty a nemají zrovna čas. Jednoduchá věc, neupozorňuj, že si dal report.  Druhá věc, nevěřím tomu, že ti je 16, ale jakože vůbec.

Lada596

Hráč

3
7.11.2021 01:33

to je tvoje vec že mi neveřiš že mi je 16let

 

MonsterSKGaming

Hráč

32
7.11.2021 04:23

Pravidlo si myslím hovorí samo o sebe všetko potrebné, tudíž tým, že si to napísal iba raz, tak si furt na report upozorňoval. Jednoducho Game Admin, či Game Master tvoj report v report panelu vidí, tudíž není treba na to upozorňovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~45