Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Celní správa

1 2



Nirox

Hráč

16
4.4.2020 16:51

Nápad je dobrý, podle reality toho, co dělá Celní Správa, jenom je problém že by nebylo RP pro Celní Správu.

Jedině by to šlo domluvit IC ve hře s plukovníkem a dá ti tvojí jednotku Celní správy se skiny apod.

Ale na samostatnou frakci to nemá, jedině jednotka ve hře. 

KilopasCZ

Hráč

3
4.4.2020 17:05

Ahoj @Nirox , Mám toho tolik vymyšleného, že by bylo RP až až. Jinak děkuji za zpětnou vazbu. :)

 

Raikkonen

Hráč

7
4.4.2020 18:30

Za mě ano, už na starém Artheonu tu byla, sice jsem v ní nikdy nebyl ale spolupracoval jsem na hranicích s celní správou pokaždé a jako RP je to fakt pěkný. To noční hlídání hranic s kolegou z jiné složky, pokec a kafíčko není špatný. Policie nemá, nebo lépe řečeno spíš jen jezdí na místa kde je něco nahlášeno a hranice jako takové se vůbec nehlídaj, nebylo by od věci když je takový velký počet hráčů mít jednotku a skupinku lidí kteří se o tohle postarají a připadně zavolají pčr. Nemusí to být velkopočetní frakce, stačí 5 lidí +/-. 3 auta a 1 dodávku (?)

RAWhp

Hráč

2
4.4.2020 18:44

@Raikkonen Přesně tak! Vím že za CS jsem rpil bud na Artis nebo na starém Artheonu, a byla to fakt sranda, hlídali jsme hranice a vždycky jsme kontrolovali když tam někdo projížděl atd. Dokonce jsem jí i vedl. Pokud bude založena a nevyjdou mi volby na prezidenta tak bych tam na klidně větší post šel.

KilopasCZ

Hráč

3
4.4.2020 18:46

Ahoj @Raikkonen ,  mám nalezené lidi které by tam byly. Nechci z toho dělat největší frakci na serveru ale myslím si, že by celní správa byla dobrá aby nemusela PČR dělat práci za ně. Sám vím, že přes hranice LS jezdí dost lidí. PČR by jezdila na pomoc kdyby byla potřeba.

RAWhp

Hráč

2
4.4.2020 18:50

@Kilopas, pokud bude vytvořená, rád bych tam šel, i na větší post

KilopasCZ

Hráč

3
4.4.2020 18:59

@RAWhp Samozřejmě u nás bude místo otevřené. :) A já doufám, že celní správa bude vytvořená. My s kolegou z PČR jsme jednou byly na hranicích mezi LS a LV a zrovna v tu dobu jelo hodně lidí a nám se tam tvořili kolony. :)

RAWhp

Hráč

2
4.4.2020 19:18

No nic, rád bych tam šel, momentálně jsem dostal bezduvodný vyhazov z HZS že jsem zneužívál VRZ když jsem jel zpět na HQ, což je lež, a nahlásila mě týpka která jela na požár místo z CAS tak z dodávkou :D a měl jsem to natočený ale pan Cápek mě posral s tím videem do prdel*, asi s ní něco má.

Kubby

Hráč

57
4.4.2020 20:24

Sranda je, že kdybych na minulém Artheonu nezaložil Celní Správu, tak si jí nikdo neudělá, a nikdo si na ní nevzpomene. 😂

6.4.2020 15:03

Ahoj, dohodni si to IC s vládou.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~80