Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

HOPE-Naděje--Ban od Dzardyss


Deff

Hráč

5
7.11.2021 10:23

Ban jsem dostal: 5.11.2021

Ban je od: Dzardys

Ban je za: Zneužití změny postav pro únik z RP akce, lhaní administrátorovi

Ban je na: 120Hodin

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto je odpověd na tvojí odpověď na žádost o ub ale zároveň to je žádost o unban..

Ano není to týden co by si s náma neměl problém bohužel jsme takový jací sme ale snažíme se to změnit a za to se opravdu omlouváme protože fakt víme že to je otravný a už prostě by sme chtěli začít takzvaně nový začátek.. Pravidla dodržujeme jenže prostě někdy se stane takováhle věc že prostě porušíme pravidlo bez toho aniž by sme si to uvědomili to se už budu snažit fakt napravit a snažím se to napravit..

Teď se vyjadřím k recidivě neboli opakovaní jedné a té samé činnosti jo to že se takhle odpojuju to bych fakt něměl dělat ale vždycky to prostě udělám protože to je něco jako zvyk prostě chtěl bych to napravit a už to fakt  se budu snažit nikdy neudělat.. (ale v těhle situacích to je pro mně prostě když jede audi neboli jezdicí kulomet tak prostě to je hrozný)

A za to že jsem se nepřiznal se ti opravdu omlouvám dzardysi..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ps:fakt už bych si chtěl zahrát tedˇnemám co hrát a ostatní rp servery sou trash jedinej tenhle je nejlepší prostě a už bych si chtěl zahrát s kamarády 

Prosím o zkrácení či ukončení ban.. díky..

Jesus Christ's face actually looked like this according to expert - Daily  Star

7.11.2021 20:26

Budiž, ban ti byl odstraněn, příště se však nebudu párat s omezeným počtem hodin a hodíme tam rovnou permu, protože naslibovat hory doly umí každý, ale napravit se skoro nikdo. Kromě toho si sáhni do svědomí, kolik jsi toho v minulosti porušil a kolika lidem jsi tím zkazil RP. 


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024