Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vylepšené funkce chatu


4.4.2020 17:10, naposledy upraveno 4.4.2020 17:13 uživatelem Rataj

Dnes byl webový chat s přáteli rozšířen o několik funkcí.

Jak jsem již psal do odpovědí předchozího tématu, přidal jsem možnost posílat obrázky přes náš systém nahrávání obrázků (obdobně jako na fóru).

Následně se nyní aktualizuje i seznam přátel, jejich online stav a notifikace na všechny příchozí zprávy (dříve přicházelo zvukové a vizuální upozornění pouze pro aktivní chat a pro ostatní jen po refreshi stránky, taktéž online stav přátel se neaktualizoval automaticky).

Seznam přátel je také nyní seřazen podle poslední obdržené zprávy - notifikace budou tedy vždy nahoře.

Při aktualizacích oken se ukládá vaše scroll pozice, takže proklikávání seznamem přátel, nebo scrollování konverzací vám při aktualizaci nevyresetuje scroll úplně dolů (resp. u přátel nahoru). Stane se tak pouze v případě, že zrovna obdržíte novou zprávu.

Všechny funkce můžete otestovat a kdybyste našli nějaké chyby, tak mi o nich dejte vědět. Díky.


Powered by LeoSight IFS
LT~14