Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jak na přepravení kokainu a dalších věcí?


TenNejmoe

Hráč

1
9.11.2021 07:56

Ahoj neví někdo jak fungují přepravy, protože nevím jak něco koupit k přepravě.

9.11.2021 08:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

TenNejmoe

Hráč

1
9.11.2021 08:36

Dobře děkuju moc za odpověď. :D

Patryk

Hráč

24
9.11.2021 10:19

Na prevážanie kokainu, ak to stále tak funguje, nepotrebuješ byť vo frakcii s modulom Ganng. Modul Gang potrebuješ ina na prevoz zbraní. Moc som na skime nebol ale ak sa nič nemenilo funguje to stále takto.

Artistiques

Hráč

32
9.11.2021 10:40, naposledy upraveno 9.11.2021 18:45 uživatelem Artistiques

Ahoj, hráči předemnou již napsali vlastně vše podstatné, já se rozepíšu trošku víc, snad to pomůže…

Přeprava zbraní:
Je potřeba mít ve frakci modul gang, na serveru musí být minimálně tři policisté. Přijedeš tam, postavíš se do prostoru pro nakládání a mačkáš f9, jedna bedna zbraní stojí 20.000, prodáš ji za 21.800.
*určitě pozor na zneužívání bugů, nebudu tu říkat o co jde, na tohle sekce “návody a rady” není, určitě to ulehčí práci, ale kazí to rp, když se na to přijde - a to si buď jist že přijde - dostaneš ban, za to to nestojí ne? :)*
Prodáváš to stejně jako nakupuješ, opět přijedeš a mačkáš f9.

Přeprava kokainu:
Narozdíl od přepravy zbraní není potřeba modul gang, tohle ale zabere trošku více času…
Nakládání je opět stejné, počet policistů také, přijedeš do San Fiera, nakoupíš, odvezeš do Las Venturas, zpracuješ, odvezeš zpátky a prodáš.

Přeprava diamantů:
Toto je mé oblíbené, i přes to, že už jedu legálky, tohohle se účastním docela často.
Jde to pouze v pátek a v sobotu, od 22:00 do 23:00.
Jakmile odbije 23 hodina, nejde to už prodat, musíš až další termín.
Jednu bednu koupíš za 200.000 a prodáš ji za 220.000.
Je to v podstatě závod, ovšem pozor, v tuto hodinu PSA často měří rychlost na této trase, když už tě zastaví, rádi se podívají i do kufru…
Jednou nebo dvakrát jsem tam dokonce narazil na A.R.T., ten ale není tak častý…
Největší problém tohohle je, že i přes to že můžeš dost vydělat, můžeš ještě víc prodělat… Na lodi občas kempí hráči a okrádají lidi co jdou vozit, přeci jen, tohle nepůjdeš vozit bez hotovosti v kapse 😄.
Doporučuju jezdit alespoň ve dvou, ale tohle už je IC, v tom se hrabat nebudu, nicméně když se zamyslíš, vymyslíš jak s kamarádem minimalizovat riziko že tě tam někdo okrade…

Rizika:
Hlavní riziko je, že o to všechno přijdeš, pokud vozíš v dodávce, můžou tě okrást ti co okrádají kamiony (spletou si tě), pokud vozíš v autě tak tohle riziko zmenšíš, ale přepravíš toho daleko míň. (V BoxTrucku jsem měl na přepravě zbraní profit nějakých 90k za cestu), nebo tě sebere PSA, jelikož je to trasa kde okrádají kamiony, jezdí tam často kontrolovat. Když tě chytí, zabaví ti veškeré bedny, za každou bednu co ti najdou zaplatíš ještě dodatečnou pokutu a jdeš do CPZ, většinou na +- 5 hodin.
*podle pravidel ale nesmí kempit ilegální lokace, může projet okolo a kouknout tam, ale nesmí tam zůstat a čekat na tebe.*

Závěr:
Vyplatí se to?
Je to asi o pohledu na věc, na jednu stranu ti může přijít cool, že děláš něco co se nesmí, jsou to rychlé peníze s velkým rizikem, osobně mi přijde lepší jezdit ropu. Nemusíš tankovat, jedna cesta trvá zhruba 9 minut a máš profit 30.000, nemůžou tě za to zavřít, nemůžeš za to dostat pokutu, protože na rozdíl od kamionu není určena legální hranice.
Pustíš si na telefonu nebo druhém monitoru film, písničky, podcast nebo oblíbeného youtubera a vyděláš si fajn peníze, jezdí to totiž maximálně 63 km/h, máš proto čas koukat někam jinam 😀😀.
Jediné riziko jsou piráti 😀.

Snad ti můj příspěvek pomohl 😄

 


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024