Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přepadávání na dálnicích


Scor

Hráč

63
10.11.2021 20:10

Čauves, mám jednoduchej návrh. Přidal bych pod pravidlo 7 výjimku přepadávání na dálnicích. Na dálnicích je jednoduše provoz skoro vždy.. jak v noci, tak ve dne. Ať si klidně přepadávaj na venkovních cestách, ale na dálnicích to je prostě bullshit a akorát to sere vydělávání pro normální legal hráče.

KitzuInu

Hráč

34
19.11.2021 19:10

Přepadává se i na dálnicích ( *klik* ). Ale souhlasím s návrhem.

Scor

Hráč

63
19.11.2021 19:35

Neříkám, že se občas nepřepadávaj kamiony. Ale každej den aspoň 15 krát určitě ne.. Dále na tom videu říděj bezpečnostní náklaďák, takže v tom měli asi cennosti. + se to stalo v jižní africe

KitzuInu

Hráč

34
19.11.2021 21:01

@Scor, v tomto máš naprostou pravdu, sice rád rpím ilegál ale přepadávání kamiónů se mi zdá jako moc velký přepal. Každý den slyším že přepadávají kamiony. To už není normální. Chtělo by to objasnit lidem, že kamion v realitě také nepřepadneš někde na dálnici, ale spíše na odpočívadle, či na nějaké polní cestě. 

lolcz

Hráč

37
19.11.2021 21:17

@KitzuInu,

vysvětli "Mafiánům", že toto dělat nemají.

Myslí si, že když mají zbraně, tak můžou všechno.


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo