Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na okradání na skimu už to nebaví nikoho...

1 2



Deff

Hráč

5
11.11.2021 17:25

Není den co den co bych nebyl okraden uvedu příklad chci si jít zahrát a jezdící kulomet se zamnou rozjede rostřílí mně auto nasledně mně obere mně o věcí a jede na další kořist možná bych to pochopil jednou za týden ale tohle se mi děje tak 3x za den!!!! a eště k tomu 3x ty samý lidi.. jen si vyjedu odněkud s nějakým dražším autě a už zamnou jede jezdící kulomet a myslím si že to tak mají i ostatní a že nejsem sám už mě to fakt nebaví kazí to strašně moc atmosféru na skimu a nebaví to už nikoho jak se zaváma rozjede budto Raptor,Tahoe,A8,R8 Atd... opravdu bych to banoval... zachází to pod uroveň skima tyhle illegal rp hráči.....

(ps taky někoho okradu jakože illegal ale třeba 1x za měsíc a musí to bejt fakt vyjmečně)

Get Some Help: memes

 

winklaarko

Hráč

5
11.11.2021 17:30

Čo čakáš od ľudí ktorí su IRL šikanovaní, tak aspoň tu si zdvihnu ego vieš jak.

Nemyslím ľudi čo to spravia parkrat ved aj to patrí k RP ale tie SILNE MAFIJANSKE strasne drsne skupinky😹 aj tak ste kazdemu na smiech

11.11.2021 17:32, odstraněno 11.11.2021 17:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Deff

Hráč

5
11.11.2021 17:36

@neznamy#2210 ano a ste asi hrozně šikanovaný irl a nemáte žádný ego tak musíte ego honit ve hře 😉

Qermo

Hráč

16
11.11.2021 17:44

@neznamy#2210 Weird flex, but okay.  

Zeintar

Hráč

49
11.11.2021 17:50

Okrádání kamiónů je tady stejně stigma jako vybírání vypalneho na SAMP. Všichni si na to stěžují, ale nikdo s tím nic nedělá. Dost lidí kvůli tomu odešlo a popravdě se vůbec nedivím. 

Nexoys

Hráč

20
11.11.2021 18:51

@Deff prečo si ihneď vulgárny?

 

Deff

Hráč

5
12.11.2021 07:30

Protože tyto hráči kazí prostředí toho normálního rp na skimu 

F3nixar

Hráč

22
12.11.2021 14:08

Vážený hráči,

jelikož je mou povinností, jakožto helpera, ti sdělit, že toto souvisí POUZE s IC světem, tak i přes to chápu, proč si to podal. Musím tě zklamat, ale administrátoři s tím nic neudělají. Nemohou na žádost hráčů jen tak začít banovat hráče, kteří okrádají. To samé by mohli udělat například s těmi, kdo pravidelné střílí po PSA. Bohužel takový talent, co se vyjádřili pod tímto příspěvkem, tak takový a jemu podobní jsou i bohužel ti, kteří se zabanovat nemohou, poněvadž striktně dodržují pravidla. Bohužel, jednají v rámci pravidel a vůbec do toho nepřidávají tu hodnotu. Bohužel, protože reprezentuji A-T, tak si nemohu bohužel vylít srdíčko (ani nevíš jak bych chtěl) a musím zůstat nadále objektivní a nestranný. Bohužel..... Okrádání má též velmi velký potencionál, ale bohužel je zneužit velmi špatně a většina ho bere spíše negativně. Je to moc časté, je to bez RP a potěší to jen jednu stranu. A to, vážení, je velmi špatně. 

Ale co ti mohu prozradit, milý hráči, já na to myslím. Během RPení své postavy je toto jedno z hlavních témat, kterým se budu zabývat. 

S přáním pevných nervů přeje,
F3nixar allá vrah

JackBednatek

Hráč

4
12.11.2021 16:33, naposledy upraveno 12.11.2021 16:36 uživatelem JackBednatek

xD to chce udělat organizaci co bude tyhle lidi systematicky CKčkovat a vraždit jen co vyjedou na mimo red country fakt :D 

jen taková vsuvka pro lidi co je štvou ty co okrádají :D

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~113