Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Porušenie RP drivingu a injuries


VajkoChlpko

Hráč

57
13.11.2021 18:28

Pekný podvečer prajem všetkým čitateľom, v dnešných obedňajších hodinách, sa mi stala jedna nepríjemná záležitosť. Patroloval som si vo svojom útulnom a vyhriatom ZT-1, až do tej chvíle, kým mi tento komfort neprekazil hráč s in character nickom, Ahmed Mohamed. Prekročil maximálnu povolenú rýchlosť, ktorú som si všimol na radare. Neváhal som a so svojimi brutálnymi reflexami som vyštartoval po ňom. Ako sa dalo čakať, kládol odpor v podobe úteku. Naháňal som ho nejakú chvíľu. Počas toho som si ale všimol že pár krát porušil pravidlo, a to konkrétne pravidlo ktoré zakazuje šoférovať po nerovnom povrchu s na to nepripraveným vozidlom. Podaril sa mi ale bohužiaľ zachytiť iba moment, kedy táto naháňačka už skončila. A to tým, že ako môžete vidieť v prílohe som sa vykotil, spolu s ním. Lenže namiesto zaerpenie injuries a následného nasadenie statusu, si spomenutý hráč svojvoľne pokračoval v jazde, ako keby sa nechumelilo. 

 

Video dôkaz

 

Ďakujem za spätnú odpoveď.

Majte sa krásne, nefajčite a nedrogujte 🤍.


Powered by LeoSight IFS
LT~13