Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] DOVOZ JÍDLA


Lukasss

Hráč

6
5.4.2020 18:11

Název frakce: DOVOZ JÍDLA

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Pavel Henkk a Ivan Varle

Startovní kapitál: 65000

Popis frakce: Jedná se o frakci ve, které hráč bude dovážet jídlo do restaurací, vždy tam chvíli počká než se jídlo vyloží a zase pojede k další restauraci, kde se to opakuje, platové ohodnocení nechám na sobě, ale bude dobré.

Kubby

Hráč

57
5.4.2020 18:15

Cituji tě: „Platové ohodnocení nechám na sobě, ale bude dobré.“

Zaměstnanci v tvé frakci:

Raikkonen

Hráč

7
5.4.2020 21:17, naposledy upraveno 5.4.2020 21:28 uživatelem Raikkonen

Nebylo by špatný to domyslet, nápad jako takový se mí líbí. Možná nastavit možnost objednání jídla přes mobil (internet), mít nějaký využití toho internetu a trochu víc i domů. Chyběl by už jen nějakej job který by to dovezl (mohl by bejt třeba na úřadě). Objednávka do domů by měla určitý minimální limit který by jsi musel splnit, ať si nějaký inteligent neobjedná 1 donut a musel by jsi kvůli tomu jet přes celou mapu.

Těch možností je mnoho, ale teď to vypadá jako bych to navrhnul já a nikoliv ty, jelikož jsi to s prominutim "odfláknul", tudíž pochybuji že se to zavede.

sandlerino

Hráč

39
5.4.2020 21:40

Ahoj,

nápad celkem dobrý, ale pod dovozem jídla si představuji dovoz jídla hráčům, ne do restaurací.

Jsem proti.

5.4.2020 23:42

Určitě bych souhlasil s návrhem, jak jej podal Releke. Kolikrát se mi stalo, že jsem vyhládl ve službě a ocenil bych dovoz jídla. Nemyslím si však, že by zájem o dovoz byl dostatečný, aby se frakce uživila. Pak by mělo smysl dovážet jídlo do restaurací (t.č. zatím do klubů - kde by nabídka NPC kopírovala dovezené zboží frakcí?). Myslím si, že možnosti tu jsou, frakce by mohla mít i smysl. Musíš se nad tím ale trochu zamyslet a lépe to zpracovat. 

24.4.2020 19:39

Zatiaľ zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Streexy

87Kč dnes v 21:46

Markuus

63Kč dnes v 15:46

gloziscoot

70Kč včera v 22:29

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024