Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UnBan


Dandy

Hráč

4
14.11.2021 13:49

Zdravím dneska v 13:29 jsem dostal ban za Nonrp Injuries na 12hod.Věc se má takhle,vyjel jsem z uličky na hlavní cestu opancéřovaným raptorem se zpevněnou konstrukcí a 2 nejmenované osoby do mě narazili viktorkou.Pote jsem zaerpil že jsem se hlavou bouchl o volant a palubní desku,následně jsem přiběhnul k zmíněné viktorce a začal erpit ale budiž osoby nechtěly erpit tak jsem místo opustil.Poté asi po 15 minutách mi byl udělen ban.Popsoím o vyjádření ohledně této témy.

ice

Hráč

18
14.11.2021 13:55

Zdravíčko, jen bych dodal něco k tomu tvému opancéřovanému raptoru. Zajímalo by mě jak jsi rpil "opancéřování". A jak vlastně takový raptor vypadá.

Nějak takhle?

 

Dandy

Hráč

4
14.11.2021 13:57

Opancřovany bylo myšleno že měl zpevněnou konstrukci zatížená korba a další věci z tuningu

14.11.2021 14:00

Máš evidentně lepší výbavu než ASA, když máš OPANCÉŘOVANÝ Raptor. A já jsem taky celkem opancéřovaný proti výmluvám, proč neRPit injuries. Něco o zpevněné konstrukci apod. na mě vůbec nezkoušej, injuries RPit budeš a pokud to neumíš, tak se to hodně rychle nauč.

14.11.2021 14:07

idk jako no. 

https://streamable.com/j0x11g

https://streamable.com/oj8fev

 

 

Dandy

Hráč

4
14.11.2021 14:07

Dobře uznávám nerpil jsem dostatečně dobře ale co ty 2 osoby v té viktorce ty taky nerpili injuries a onin ban nedostanou jasně :D

Dandy

Hráč

4
14.11.2021 14:08

Prostě do tebe v raptoru napálí viktorka ve 180km/h cca a jsou plně v pohodě jako by se nechumelilo že,ještě když měla jedna osoba těžké zranění :D

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double post
14.11.2021 14:10

Oni RPili, můžeš to vidět i na videu. Nebudeme o tom dále diskutovat, ban byl oprávněný a zůstane ti.


Powered by LeoSight IFS
LT~80