Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Deník žurnalisty Johna Reeda


neznamy#1670

Smazaný účet

2
5.4.2020 22:20, naposledy upraveno 6.4.2020 00:56 uživatelem neznamy#1670

Den 1.

Jak bych jen začal. Jmenuji se Reed, to je skoro jako Creed, ale bez C..

Jsem Hlavním reportérem pro Českou televizi.

Moc rád bych to nějak zpestřil. 

 

Rád lidem říkám na plný obrátky pravdu. Bez servítek a přesně o tomhle bude tento deník.

Abych dnešní den shrnul. Nejezděte jako idi hovada a neodhazujte nedopalky. Pak to dopadá tak, jak to dopadá a IZS pomalu nestíhá, protože banda ... neandrtálců neumí jezdit podle předpisů a vráží do budovy úřadu a tak podobně. Jsem první den v práci a už mi to leze na hlavu. Myslete prosím na to, že někteří lidé mají rodiny. A tím, že jezdíte bezohledně můžete ty rodiny připravit o jejich člena. Dnes toho moc nebude, protože právě teď sedím ve svým mustangu, potahuji si z doutníčku, aniž bych věděl, že něco takového vůbec budu dělat. Kdo by to byl řekl, že ňouma, který dříve býval detektiv se stane žurnalistou pro Českou televizi. Může být.. Může být.. Teď už jsem vám lehce nastínil, co se v tomto deníku žurnalisty bude asi řešit. Přesně tak byl jsem kdysi detektiv a pořád vlastně jsem. Jen tomu teď říkám žurnalista. Přesně v těchto denících budu psát upřímnou pravdu o lidech, kteří se tváří jinak. A dokud mě někdo nezačne cenzurovat nebo pořádně uplácet, tak to tady pořád bude. V tento moment mi došli písmenka na klávesnici. Takže pro dnešní den 05.04.2020 se s vámi loučím. PS: Máte špínu na někoho, kdo si hraje na dobráka ? Sem s ní !!! Tel. č.: 774492. Váš John Reed.

nEscafeX

Hráč

26
29.4.2020 10:21

Poprosil bych adminstrátora o smazání tohoto tématu z důvodu neaktivity. John Reed již není v České Televizi


Powered by LeoSight IFS
LT~18