Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu


petobohon

Hráč

3
14.11.2021 15:26

Zdravím týmto by som vás chcel požiadať o unban dostal som to konkrétne za porušenie pravidla PK od banu ubehol už jeden deň a moc sa ospravedlňujem za tento vzniknutý problém poučil som sa z tejto chyby a Skimo je jediná hra ktorú hrávam. Snažím sa už tak neporušovať pravidlá ako pred tým toto bolo fakt nedorozumenie a myslím si že som pripravený sa vrátiť naspäť do RP sveta kedže som nad svojím "prestupkom" veľa rozmýšľal tak by som milo poprosil daného člena AT @FLYER o dôkladné premyslenie a zlutovanie sa ide mi o zrušenie môjho trestu poprípadné skrátenie.. Dakujem za strávený čas čítania mojej žiadosti. 🙂

pa202

Hráč

40
14.11.2021 16:18

Ahoj. Aj keď toto nie je odpoveď na ktorú tak čakáš, tak by som tu len chcel povedať pohľad zo strany hráča, ktorý sa účastnil RP akcie pri ktorej si porušil pravidlo č.19, alebo skôr jeho časť. Než sa vôbec nejako ale vyjádrim, tak si dovolím sem dať pravidlo ktoré si práve porušil.
19. Smrt postavy a následný respawn (PK) je herně považován za vážné zranění s transportem do nemocničního zařízení, ošetřením a propuštěním. Postava si nepamatuje příčinu a důvod své smrti. Hráč se nesmí vracet na místo své smrti nebo se mstít (viz č.6). Jestliže postava "zemřela" vlivem policejních složek, musí vyčkat před nemocnicí (v rozsahu 10 metrů od vchodu) a až pokud pro ni policie nepřijede do 10 minut, může odejít

Ban si dostal kvôli tomu, že si dostal PK počas vykrádania banky v palomine avšak si nepočkal pred nemocnicou a ani v nej po dobu desať minút ako ti práve toto pravidlo nakazuje. Toto pravidlo tu máme pretože keď niekto, kto sa účastnil ilegálnej akcie bol postrelený a prevezený do nemocnice by logicky bol pod dozorom a určite po vážnych zraneniach by ani nemal silu na to niekam moc utekať. Porušením tohto pravidla si nie len skazil RP druhej strane, ale taktiež si sa vyhol IC trestu za danú vec. Nemôžeš očakávať, že keď ideš vykradnúť banku tak to bude bez postihu a musíš počítať s rizikom. Pokiaľ sa nemýlim tak si dostal ban na dva dni, no v súčasnej dobe ti nezostáva už ani len 9 hodín banu, čo si myslím, že zvládneš vydržať. Pravidlo si porušil s vedomím, že za to môžeš byť potrestaný a pokiaľ si nevedel o danom pravidle tak to je čisto tvoja chyba a mal si si prečítať pravidlá, než si sa pustil do takéhoto RPčka. Svoje zvyšné hodiny "voľna" môžeš stráviť niekde mimo počítaču a užiť si reálny svet. Dúfam, že oddýchnutím od skima si si uvedomil, že svojim konaním nie len že porušuješ pravidlá, ale aj ovplyvňuješ ostatných hráčov a v niektorých prípadoch im môžeš aj kaziť zážitok z hry. Taktiež dúfam, že pri našom najbližšom stretnutí v hernom svete už budeš viac dbať na pravidlá serveru a vďaka tomu budeme účastníkmi omnoho lepšej RP akcie, ktorú si obaja užijeme. 

 

14.11.2021 16:31

On to celé aj tak zhrnul, a chápe svoje prečiny. Trištvrte tvojej správy je iba vysvetľovanie toho, čoho sa dopustil. Lenže ako sám povedal, on si je všetkého vedomý a práveže to ľutuje, že to spravil. Napísal si to, ako keby si bol admin. Podľa toho čo som vyčítal, tak jednoducho spravil blbosť, ktorú oľutoval a ospravedlnil sa. Je predsa víkend, a chce si pravdepodobne ešte užiť trochu toho voľna, ktorý cez týždeň nemá, hraním na skime. Len si mu to dal viac vyžrať.

pa202

Hráč

40
14.11.2021 16:49

Administrátorom našťastie nie som, inak by som asi skončil niekde blázinci. Na príspevok som sa rozhodol reagovať nie aby som mu to dal viac vyžrať, ale aby pochopil, že dva dni je krátka doba a svoj voľný čas môže využiť aj lepšie než hraním takejto hry. Zároveň tým, že porušil pravidlo by mal byť zmierený so svojim trestom a prijmúť celý svoj trest tak ako je. Ban bol udelený na dva dni a nie na mesiac, takže nevidím dôvod prečo by to nemohol vydržať keď mu zostáva už iba pár hodín do konca, ako som už písal v minulej správe.


Powered by LeoSight IFS
LT~40