Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Limitovanie unasania, spamatajte sa kym bude neskoro


kimko12

Hráč

2
14.11.2021 21:37

dobry den

vsimol som si ze sa na tomto serveri velmi rado okrada a ludia (prevazne tipujem do 15r.) si radi nieco dokazuju nielen IC, ale povysuju sa nad ludmi aj OOC.

takze by som odporucal a navrhoval limitovanie unasania a zmenu pravidiel, i ked verim ze tomuto stavu servera v takychto veciach nepomoze ani svatena voda ALE.

Prvy napad: odporucil by som upravit pravidlo minimalnych hodin na unasanie na nejaky sucet vsetkych hracov ktori unasaju. pr.: 4 dotycne osoby ktore chcu okradat by museli mat sucet odohranych hodin minimalne 480 s tym, ze pokial by bol individual s mensim poctom odohranych hodin musel by ich mat minimalne 50 a niekto kto to hra dlhsie by mu to doplnal (Hrac 1-150, Hrac 2-60, Hrac 3-210, Hrac 4-120 ; sucet je 540 )

Druhy napad: obmedzenie poctu osob ktore moze hrac za den okradnut (co sa tyka dnesnej situacie, staci 1 za 24h) , to znamena, ze ak by sa 3 hraci rozhodli okradat, mohli by okradnut len jedineho hraca. No, ako by na to staff team dohliadal je dalsia vec.

Treti napad: pri kazdom okradani by bol administrator. Ano, spomalilo by sa to, pretoze nie vzdy sa da byt pri kazdom. Ale oplati sa to. Je to win=win, ako? Hraci by nestihali bez administratora okradat takze by sa zmensil pocet okradani a zaroven by nad hracmi ktori okradaju bol administrator, takze by sa ziadne sprostosti nediali.

A to su len moje tri, nechce sa mi vypisovat viac ako hracovi ktory tu uz ma permaban. (v kratkosti som si prisiel zahrat po nejakej mensej pauze a nechuti sa vracat na server, no samozrejme ze ma okradli 7 hraci a ani jeden nemal ponatie co robi, to mi nevadilo, ale ked to je 7 spoluziakov ktori by sa mali pripravovat do skoly a rozhodovat o tom kam pojdu na strednu a namiesto toho sa nadomnou budu OOC povysovat, tak prepacte ale musel som si z nich spravit srandu. RP akcia sa ukoncila po nejakej dobe mojho utrpenia, maximalnych psychickych krcov a skusania mojej psychickej odolnosti. Samozrejme som po nejakej dobe dostal permaban ja, za to ze som si z nich na oplatku robil srandu v OOC. Ale to bolo len odbocenie od temy, prepacte. O unban si nepoziadam slubujem ze to utrpenie nechcem zazit. pozdravujem dzardysa ktory ma vyslobodil)

Ano, uvedomujem si ze riesim IC veci a administratori s tym nemaju co robit, ale ziadam aby sa aspon kusok na nejaku chvilu dohliadalo aj na hratelnost a nie len na prisne dodrzovanie pravidiel a poucok. Pre mna to uz asi nespravite, ale ako som pozeral niesom jediny komu taketo nieco vadilo a chcem vas len upozornit ze ludia mozu pomaly odchadzat dobrovolne alebo nedobrovolne (napriklad ja)

Takze damy a pani. Navrhujem vam spravit si nejaku normalnu poradu. Pretoze sa vela z vas sustreduje prilis na dodrziavanie pravidiel u hracov namiesto toho, aby ste hracom zabezpecili co najprijemnejsie hranie. Spravte si aspon hodinovu poradu s ujom ratajom a spravte co mozete, lebo takto vam to tu pojde do psej p-.-. a do par mesiacov tam z toho budete mat cops n robbers server. A nezabudajte, to ci si tu hru hrac uziva ma byt dolezitejsie ako nejake dodrzanie pravidiel, predsalen je to hra a po tazkom dni si chces uzit, nie hadat sa s detmi. Ale nebudem sa k tomu vraciat.

Pekny vecer priatelia a prajem vam pekny tyzden

 

winklaarko

Hráč

5
14.11.2021 22:24, naposledy upraveno 14.11.2021 22:26 uživatelem winklaarko

XDDDD jak na to dali X hentie orangutany co okradaju a robia si z toho DM server.. Chodte si zahrat DM alebo nejake sawny jaj na to nemate , mate len na neozbrojenych

mate aj vlastne emoji pozri 🤡

 

14.11.2021 23:09, odstraněno 14.11.2021 23:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

winklaarko

Hráč

5
14.11.2021 23:15

Ano, neerpia a nečudujem sa im… Teba by bavilo keby ta okradne 10x za den niekto co sa hra na nieco lebo dakde to tak je… Tak potom PSA ked vas chyti vam moze dat trest smrti to sa tiez niekde robi

14.11.2021 23:17, odstraněno 14.11.2021 23:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

kimko12

Hráč

2
15.11.2021 09:30

FROME.

ako niekto kto tiez konkretne na skime dvakrat niekoho okradol ti viem povedat, ze s normalnym pristupom a ziadnymi povysovackymi s prepacenim srackami a spamovanim do OOC "rpi rpi injur okamzite co delas" a s jednoduchym raznym cielom si len privyrobit a nie povysovat sa na ludoch ktori ani nevedia kto si sa da vsetko.

A k tomu mojmu udajnemu "vyplakavaniu"

Skimo som vazne nebral, vozil som sa na kamaratovom aute s kotlebovskym polepom a okradli ma o ubohych 20 tisic

Tu ide o to, ze sa poslednou dobou to RP vyrazne zhorsuje, ale nebudem sa tu opustat. Tuto temu som zalozil preto, lebo viem kolko hracov na skime denne hra a uvedomujem si ze "vychovava" vela novych hracov. To obmedzenie a zmena pravidiel by bola len docasna a myslim si, ze ludia by sa konecne naucili nejake bezne RP a rp prospesne pre server a obohacovat si skusenosti aj mimo okrádania. To tu chceme mat vsade mafiankov? Myslite do buducnosti, co ked sa skimo raz rozpadne a kazdy si povie "dobre, je cas si spravit server", z toho servera bude jedna velka clown fiesta a hrsci budu nauceni len na /me spoutal ho /me prohledal ho /do nasel penezenku?

Chcel som admin teamu len otvorit oci, je cas mysliet aj do buducna ked z toho nechcete mat len financny prijem a riesenie reportov ci staznosti na forume.

Hraci si chcu zahrat a najvacsiu nadej v tom zmenit RP mate vy. Nemenovany server na R uz tak skoncil, tak sa co najskor uvedomte a zacnite mysliet aj na hratelnost a to co ponukate hracom.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~66