Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Televize


Artistiques

Hráč

32
17.11.2021 00:48

Další věc která mě osobně docela zarazila, není tu aktuální návod jak používat televizi...
Jelikož je to poměrně jednoduchá záležitost, nebudu se rozepisovat, je to jeden z těch kratších návodů...

Co budeme potřebovat?
Jen a pouze dvě věci, jedna je mít vlastní interiér (nebo od něj mít klíčky), druhá je televize.
Televizi položíme do našeho interieru, pak importujeme video.

Import videa 
Jako první musíme importovat video, vybral jsem si jednu českou lidovou píseň, tu si dnes přehrajeme v TV.
Nebude nás zajímat název toho co si chcete pustit ale link, respektive část linku, konkrétně budeme kopírovat toto:

Super, zkopírovali jsme si tedy naší část odkazu (TRsDgmNzo2w), co teď ale s ním?
Je to snadné, zmáčkneme F8 aby jsme se dostali do konzole (tam můžeme vkládat, do chatboxu ne), napíšeme tam: youtube TRsDgmNzo2w a potvrdíme entrem. V chatboxu nám vyskočí hláška "Textura úspěšně změněna!".
Stačí video už jen pustit...

Spuštění a vypnutí videa
Video si pustíme příkazem /tvplay, během necelé vteřiny už můžeme vidět že video běží.

Jelikož je to příšerný a nedá se to poslouchat, chceme to samozřejmě okamžitě vypnout, tak učiníme příkazem /tvstop nebo opuštěním interiéru.
Po stopnutí videa nám vyskočí tato obrazovka: 

(ta se ovšem dá pozměnit, stačí použít tapety. :))
Video bohužel nelze pozastavit, takže kdyby jste zvládli dejme tomu polovinu a potřebovali si dát pauzu, máte smůlu...

Na jak dlouho je uložené video v tv?
Dokud ho nezměníte, toho učiníte opět příkazem /youtube......... .

Roman123cz

Hráč

5
17.11.2021 10:05

Dík teď už vím jak ji používat

 

Petriik1

Hráč

32
17.11.2021 12:27

https://leosight.cz/forum/topic/2704

Vím, že se snažíš zaujmout členy AT, ale někdy je i třeba použít Ctrl + F

Artistiques

Hráč

32
17.11.2021 12:31, naposledy upraveno 17.11.2021 14:54 uživatelem Artistiques

Pokud by jsi pomáhal ostatním za účelem někoho zajímat tak mi to je líto, tenhle návod mi utekl 😄, našel jsem pouze ten první - kde šla udělat televize z čehokoliv…

Sensei

Hráč

27
17.11.2021 12:36

Nenechaj sa odradiť, návody, sú pekne spísané,  a aj keby tu boli 4 také tak to ničomu neuškodí, keďže ľudia sú niekedy slepý a aj keby tu bolo 20 návodov na jednu vec tak sa niekto opýta ako to má urobiť. :3 Len tak ďalej.

Poison

Hráč

17
25.2.2022 00:01

Obrovská vďaka za tento návod. Ten topic spomenutý vyššie by som si nevšimol ani náhodou.


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024