Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o unban


Samikxd

Hráč

3
19.11.2021 15:47, naposledy upraveno 19.11.2021 16:40 uživatelem Samikxd

Zdravím asi před měsícem jsem dostal permanentní ban na váš server za urážení A-teamu důvod proč jsem to zjistil až teď protože jsem nebyl aktivní na pc asi 2 týdny a byl na něm můj mladší bracha a asi by vás zajímalo, jak se tam asi dostal?? Je to docela i moje vina nemam moc dobou paměť na hesla tak jsem si napsal heslo na papír a položil jsem si ho vedle klávesnice a nechal jsem ho tam a doma jsem nebyl protože jsem byl na školní stáží v Polsku a když jsem přijel domů tak se mi nechtělo jít na skimo ale jednoho dne jsem si chtěl zahrát skimo a viděl jsem že mám permanentní ban na skimo tak jsem zašel na leosight a uviděl jsem že mam ban za urážení A-team tak jsem se ptal bratra co ten debil udělal a prý střílel co viděl a urážel Rataje tímto se chci i omluvit za mého bratra že tě čímkoliv urazil a omlouvám se i za to že střílel po všem co mohl proto prosím o odebrání perma-banu a klidně mi dejte ban třeba ještě týden takže já se znova všem které můj bracha urazil tak se za to omlouvám.

 

 

Předem děkuji za odpověď S pozdravem Samuel


Powered by LeoSight IFS
LT~19