Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Advantage Cars


Vlada

Hráč

2
6.4.2020 17:39

Název frakce: Advantage Cars

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Jan Marseille

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: šlo by o odkupování auta a následná výstava a třeba projížďky po městě. Jestli by to šlo Advantage Cars by byli v GROTTI, kde by se udělal interiér. Nějaká kancelář a garáž, kam se občané budou moci koukat na auta co budou na prodej a u nich bude i popis. Buď by se auta odkupovali a prodávali a nebo by daný občan k nám auto dal za nějaké určité peníze na týden IRL (může se to i zkrátit nebo i prodloužit na jak dlouho tam auto bude daný občan chtít mít) a mi se ho budeme snažit prodat a po koupi auta by daný člověk dostal nějaké % a my také nějaké % (ale občan, co tam auto dal dostane výrazně větší %, tím kolik auto bude stát, třeba 10 milionů tak mi dostane třeba jen 100-200 tisíc. Zas levnější auta budou stát třeba 500 tisíc tak mi dostaneme 50-100 tisíc na domluvě z návštěvníkem, vždy platí náš zákazník náš pán :)

6.4.2020 18:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.4.2020 18:24

Zamietam. Dokážeš to robiť aj bez frakcie.


Powered by LeoSight IFS
LT~21