Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

navrh na nové pravidlo

1 2 3



hondacivic

Hráč

55
21.11.2021 10:49

zdravím 

mel bych návrh na přidání pravidla ohledně okrádání a to je takové že by se smělo okrádat pouze při určitém počtu policistů například třeba 5 nebo více protože jsem se dneska setkal s nejmenovanými okrádáči kteří mne okradly skoro 3x po sobě ANO 3x přičemž byli online pouze max 2 policisté a tím pádem by nebylo možne jak dopadnout ty zločince

předem děkuji za odpovědi

21.11.2021 10:52

Schopný policista dopadne zločince bez ohledu na počet, podívej se na kapitána Wyatta nebo soudce Cornella, který takto lovil teroristy. 
Avšak tito okradači skutečně nebaví už ani mě a toto pravidlo zde bylo několikrát diskutováno, tak snad se časem dočkáte nějaké jeho formy v oficiálním znění pravidel. Vzhledem k tomu, že k úpravě pravidel došlo nedávno a určitě se nebude přidávat jen jedno pravidlo, bude to ještě muset vydržet a jednoduše ta porušení hledat v pravidlech jiných.

hondacivic

Hráč

55
21.11.2021 10:55

děkuji za odpověd 

zcela chápu že nejde přidat jen jedno pravidlo ale dnes jsem se opravdu naštval a asi si na chvilku dám od Skimo Rp pauzu

21.11.2021 10:57, odstraněno 21.11.2021 11:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.11.2021 11:54

Já si myslím, že zrovna já dokážu zbavit server obojího vcelku jednoduše a rychle. Doufám tedy, že jsi jejich porušení nahlašoval.

21.11.2021 11:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
21.11.2021 12:08

@neznamy#6563

 

Takže diskuze okrádáči vs. neRPiči.

 

Skimo okrádač (podst. jméno)

Skimo okrádač je osoba působící na MTA serveru Skimo, zabývající se okrádáním kamioňáků, či jiných skupin. Často se dopravují Raptorem, R8, Tahoe, ale mohou použít i jiná vozidla. 

Takhle skupina okrádáčů dloudobě naprosto kazí herní požitek na Skimu a jediní lidé co tyhle okrádače obhajují jsou okrádači samotní. Pokud vás tohle stvoření oloupí jednou, tak fajn. Je to RP, v realitě se to děje taky. Ale když se to opakuje každý jeden den, a nejenom vám, tak už to je moc. Hlavně to neuvěřitelně kazí celý Skimo, a i já měl chuť s tím několikrát seknout, právě kvůli nim. Okrádači, zamyslete se nad sebou.

 

NeRPič (podstn. jméno)

NeRPič je osoba vyznačující se nekvalitní, či nulovou snahou o zaRPení dané situace. Druhů neRpičů je více, jakožto například..

NeRPič neuvědomělý - Tenhle druh neRPiče je nejlehčí k eliminaci. Jde o to, že si pravděpodobě neuvědomuje, že dělá něco špatně - nezná pravidla a zásady RP. V tomhle případě je nejlehčí zažádat o zaučení daného hráče.

NeRPič uvědomělý - Tento neRPič si moc dobře uvědomuje, že porušuje pravidla. Tento je také lehký k eliminaci, jenže to trvá o chvilku déle. Proč? Protože tenhle se dá eliminovat pouze reportem. 

 

Suma-sumárum

Okrádač kazí požitek ze hry jako takové a klidně i na delší dobu.

NeRPič je schopen překazit pouze danou (ne)RP situaci a je o dost lehčí k eliminaci.

21.11.2021 12:12, odstraněno 21.11.2021 12:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
21.11.2021 12:16

@neznamy#6563

 

Přesně to je ten problém. Lidi RPící ilegál se honí hrozně za penězma. Pochopte, že Skimo je RP server a fakt nepotřebujete miliony. Taky RPím ilegál. Baví mě to? Ano. Kolik jsem z toho zatím vydělal? 0. Proč mě to i tak baví? Protože se zaměřuju na to social RP, který ilegál může nabídnout a moje priorita není kazit ostatním hru.

21.11.2021 12:22, odstraněno 21.11.2021 12:25 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~75