Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Rataj


Artistiques

Hráč

32
21.11.2021 19:33

Zdravím, dostal jsem ban od Rataje za non-rp injuries, na dva dny... Neerpil jsem nic krom pásů protože na to nebyla rychlost, když jedu 30km/h tak se nebouchnu o volant atd.
I když mi ban přijde v této situaci absurdní, respektuji to, prosím tedy alespoň zkrácení.

21.11.2021 19:38, naposledy upraveno 21.11.2021 19:43 uživatelem Rataj

Promiň, ale napsat pouze tohle jako jediné RP prostě není adekvátní sehrání Injuries.

A určitě jsi nejel 30km/h vzhledem k tomu, kam odletělo to druhé auto.

Odhadoval bych to tak minimálně na 70km/h.

Mimochodem doporučuji: https://leosight.cz/forum/topic/7188

Artistiques

Hráč

32
21.11.2021 19:45

To druhé auto zabočovalo, rozjížděl jsem se od zámečnictví, větší rychlost jak 50 bych ani nenabral.
Přes 50 jsem nejel určitě, když mi tam začalo zabočovat druhé auto, stihl jsem ještě dát ručku (mam ji nabindovanou na myši), výsledná rychlost byla kolem těch 30... 
Normálně jsem na tohle RP absolutně alergický, zaerpil jsem poprvé pásy cukly a dopadlo to takhle... Už se to nestane. 

21.11.2021 19:49

Mňa do tohto nič nie je, ale rád by som ti ukázal jedno videjko.

Keď už sa toľko do tej hry vyznáš, predsa máš nejaké odohrané hodiny, a v jednom kuse dávaš nejaké návody a rady na fórko, tak by si podľa môjho skromného názoru toto mal ovládať ako vec číslo jedna.

Admini neustále apelujú na tento príkaz.

22.11.2021 20:58

Ban ti bude zkrácen na 24h, to znamená v tuto chvíli už zrušen.


Powered by LeoSight IFS
LT~44