Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

RPení hodností Generála.


Nirox

Hráč

16
7.4.2020 18:41

Dobrý den,

Rád bych byl, kdyby se RPilo jmenování generálních funkcí podle IRL, vysvětlím.

U pana Capka jsem viděl v předchozích dnech, že byl Brigádní Generál, ale teď je z něho Generální Major, což by podle mě měl jmenovat Prezident republiky, což zatím odhaduji že nedošlo. 

Tudíž nerpil jmenování a bez vědomí Prezidenta ho připsali k této funkci, bez oznámení VČR.

Je to takový problém, který by se mohl vyřešit, třeba zmenšením funkcí u HZS a nemít tam generály, a když už, tak po návrhu Vlády a následném jmenování do generálské hodnosti od Prezidenta.

Budu rád, když si to i přečte vedení HZS a uvědomí, jestli vůbec došlo k jmenování do generálských hodností.

Děkuji za přečtení. 

Alfondra

Hráč

37
8.4.2020 00:04

Nápad se mi líbí, myslím, že jmenování do funkcí prezidentem by mohlo přinést opět něco nového. Jsem pro.

Nirox

Hráč

16
8.4.2020 10:39

Abych ještě k tomu něco přidal, tak podle IRL má správně navrhnout Poslanecká sněmovna kandidáty na tyhle Generálské hodnosti.

Jelikož tu nemáme PS, tak by tuto úlohu musela dělat VČR, neboli Předseda vlády a jeho ministři.

Potom by předložili kandidáti a Prezident si může vybrat, koho jmenuje.

Do Generálské hodnosti se může stát podle mě kdokoliv, třeba IRL ředitel GIBSu má hodnost Brigádní Generál.

A jmenoval ho do této hodnosti Prezident republiky, tudíž usuzuji, že by se mohlo dodržovat na Artheonu.

To je vše, děkuji za pozornost.

 

8.4.2020 11:16

Ok jdeme vše RPit dle irl takže 95% serveru ban 

21.4.2020 01:24

Dá sa to riešiť IC. Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~41