Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Leosight prospect


VajkoChlpko

Hráč

57
22.11.2021 22:18, naposledy upraveno 22.11.2021 22:18 uživatelem VajkoChlpko

Prospect

Serus, rád by som vás upozornil na jednu super vec, ktorá je tuto na leosighte. Je to oficiálny program, ktorý sa vytvoril za účelom uľahčenia prístupu jak do hry, tak na fórum. Rád by som apeloval na tento launcher, a dostal ho viacej do povedomia, pretože ponúka benefity ktoré ocení nejeden hráč


Čo to teda je presnejšie ?

Je to desktopový launcher, vytvorený za účelom ľahšieho a efektívnejšieho prístupu k portálu Leosight.


Aké benefity mi prináša Leosight prospect ?

  • spoľahlivý anti-cheat
  • rýchle pripojenie napríklad na Skimo

Jednoducho vyberiete zložku, ktorá sa nachádza vpravo dole s názvom Hry. 

Ďalej vyberiete hru ktorú chcete dať a kliknete na Spustiť. 

Prospect vám automaticky spustí MTA, automaticky vás pripojí na server a dokonca vás aj automaticky prihlási, čiže sa jedným kliknutím dostanete priamo do výberu vašich postáv na profile.

 

  • automatické notifikácie z portálu (keď vás niekto spomenie vám to cinkne, dosiahnete vyššiu úroveň..)
  • okrem toho ponúka aj možnosť vypočuť si rádio napríklad na pozadí, do ktorého si dokážete pridať aj vlastné skladby (to že sa vaša skladba aj prehrá, je bohužiaĺ vo hviezdach), okrem toho si tu viete aj splniť dennú úlohu o pridaní skladby do rádia
  • a asi najhlavnejšia vec, ktorú ja osobne velice cením je, XP zadarmo pri používaní launcheru, pokiaľ si chcete vylevelovať account na portáli, tak začnite určite používať tento launcher

Pokiaľ vás zaujímajú všetky benefinity, ktoré tento launcher ponúka, tak si otvorte následujúci link.

Celé je to tam zhrnuté podorobnejšie +nachádza sa tam samostatný link na stiahnutie.

Tak si to skontroluj a daj vedieť, keď tak na Discorde je roomka prospect a otázky smeruj tam.

Hlavne nefajčite a neberte drogy priatelia. ❤

Prospect

Paradox

Hráč

2
22.11.2021 22:23

dakujem za objasnenie

Sensei

Hráč

27
22.11.2021 23:14

dakujem za objasnenie

Schitzu

Hráč

26
22.11.2021 23:16, naposledy upraveno 22.11.2021 23:16 uživatelem Schitzu

Proč všichni děláte tutorál, kterej je k ničemu? Od kdy udělal Kenny tutoriál který stál za vyliž prd**l, tak máte potřebu i vy dělat nesmyselné tutoriáli? Doslova to je napsané už v Updatu z LS Prospect.

Radši nedělejte nic než tohle. Díky. 

Ale určite by to @Paradox udělal lépe protože to je hacker na 100% kódovač.

Lexikonn udělil za tento příspěvek varování: Pravidla 6 a 9

Soudruh

Hráč

16
23.11.2021 17:53

To je asi cajk ne?

Roman123cz

Hráč

5
6.12.2021 16:36

Tak buď jsem úplně tupý nebo nevím kde to odinsteluju?

sandlerino

Hráč

39
6.12.2021 19:31

@Roman123cz Otevřít umístění souboru, vše tam smazat


Powered by LeoSight IFS
LT~76