Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosim Unban za pravidlo 24,


Lada596

Hráč

3
24.11.2021 14:19, naposledy upraveno 24.11.2021 14:50 uživatelem Lada596

dobry den, vubec sem neveděl že to pravidlo tam je, je to moje chyba dobře, ale když mam report 10 až 15minut a jeden report řešíte  20minut , tak sem z netrpěvosti sem napsal [Dzardys] jenom sem chtěl upozornit aby mi vyřešil report, protože sem chtel jezdit kamionem, vydělat si na auto, a teď kvuli vam přijdu o auto, kvuli blbymu pravidlu že nesmiš psat AT do PM, to je hloupost, a kdybyste třeba udělali system na varovaní nebo něco,

už se zlepšiji pomalu, prosim o unban moc prosim

Qermo

Hráč

16
24.11.2021 14:39

Jsi si opravdu jist, že nevíš o existenci pravidla, kvůli kterému si byl již v minulosti banován? Nicméně, ikdyby si o pravidlu nevěděl, tak tě to jakkoliv neomlouvá. Tvá povinnost je mít pravidla řádně nastudována. Respektive, nepřečíst si je, je ve tvém vlastním zájmu a je to tvoje chyba, pokud dostaneš ban.

24.11.2021 14:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.11.2021 15:18

Jde o ban, který je na 2h. Přijde mi zbytečné žádat o unban. :D Za hodinu můžeš zase hrát. Navíc, máš si buď pravidla nastudovat, nebo používat selský rozum. Některé reporty prostě trvají déle a musíš si počkat.

24.11.2021 16:15

Ban už ti asi vypršel, tudíž není potřeba se k tomu vyjadřovat. Neudělal jsi to poprvé a předpokládám, že ani naposled. Příště už skutečně budu volit delší tresty, jsi nepoučitelný.


Powered by LeoSight IFS
LT~45