Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Dzardys


24.11.2021 19:05, naposledy upraveno 24.11.2021 19:14 uživatelem Farby

@Dzardys . Prosímntě , žádam o unban znova a naposled . Chci už hrát , vím jsi tvrdý a přísný moderátor to chápu že chceš svým hráčum co hrajou zde nechat tvrdčí tresty ale mohl by jsi to zmírnit prosím . 

 

Ted tu řesím situaci za kterou jsem dostal ban za TrashRP - Logy nemám mezi 12-14h to jsem nehrál jak si mi psal i na discord . Mám logy pouze jen v 20h - 23:53h jinak sem vubec nehral pres den . Takže nevím jaky log chceš když jsem hrál od 20:00 do 23:53 a 23:53 sem dostal ban od tebe . Máš to v logách mrkni se 

 

Právě ten ban je z 21.11 v 23:59 mas to tam jasně napsano v logach uplně dole 23:00 log jak si dal ban za TrashRP , gross memu kamaradovi Honza09 a ja to pak dostal stejně . 

 

Pokud mi dáš unban ještě ted , klidně ti odpřísahám že další trest když něco udělám mi mužeš dat permaban , to si klidně zapamatuj ale nech mě prosím hrát mám to tam ted dobře rozjetí a už mi to chybí moc :// . Vubec nezapinam PC ted protože nemam naladu na nic , chci jen skimo ! :( 


Powered by LeoSight IFS
LT~20