Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Fascikel, zakladač


Sensei

Hráč

27
27.11.2021 21:52, naposledy upraveno 28.11.2021 01:04 uživatelem Sensei

Zdravím, prichádzam s návrhom na vytvorenie itemu fascikel založenom na rovnakom princípe ako klúčenka či peňaženka. Skratka ide o to že by mal pár slotov a dali by sa doň zakladať zmluvy (podpísaní, či nepodpísané), predajné formuláre a iné...

Samozrejme prosím o to, aby nebol uzamknutý ako už spomínaná peňaženka a klúčenka, rád by som ich aj odložil do trezoru. 

Šanón 4-krúžkový A4 ESSELTE 3,5cm - Regina ShopEDIT: tým pár slotov myslím aspoň 50

 

27.11.2021 22:09

Bolo tu už zopár návrhov o to, aby sa to napríklad dalo vkladať napríklad aj do kufríka. Za mňa určite veľmi užitočný item, ktorý by zjednodušil prácu so zmluvami. Inak to bude vedenie firiem iba stackovať na seba, v nejakej uzamknutej kancelárii 😀.

Súrne pridať !

27.11.2021 23:28

Keď už sme u toho kufríku ako tu písal @VajkoChlpko  čo takto z neho spraviť funkčný item do ktorého by išli dávať veci a nielen obyčajný pasívne erpiaci sa predmet. 💼

30.11.2021 01:27

U nás se tomu říká "šanon" a bylo by to určitě super. Smlouvy se jedou na Skimu ve velkém stylu. Hodil by se takový item :)

mohl by být podobně jako smlouvy číslovaný, aby se s tím databáze poprala, asi to by byl ten nejmenší problém - kdyby se tím pádem dal přesouvat mezi hráči, interiéry, nebo třeba vložit do trezoru, jak již bylo zmíněno. 

30.11.2021 06:52
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.11.2021 10:55, odstraněno 30.11.2021 11:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
30.11.2021 15:03

Tak dovoľte mi zhrnúť všetko čo sa tu písalo + pridať niečo navyše.


  • Fascikel - Tak v prvom rade teda chcelo by to pridať ten fascikel s čo najvyšším počtom slotov
  • Kufrík - Urobiť kufrík ako prenosné úložisko pre zmluvy, +musí byť stále v ruke ak je v inventári (do vrecka kufrík moc nezmestíme..)
  • Tlačiareň - zfunkčniť tlačiareň, využiť ju na kopírovanie zmlúv, prípadne by sa musel dokupovať toner
  • Zlacnieť formuláre - tak príde mi trošku prehnaná cena za jeden formulár 1000 Kč keď poznámkový blok je omnoho lacnejší. Minimálne a kopírovanie to ísté
  • Bug - Opraviť bug so scrolovaním zmlúv

Sensei

Hráč

27
13.12.2021 13:49, naposledy upraveno 13.12.2021 17:00 uživatelem Sensei

No čo pane @Rataj, má to dosť súhlasov a uvítal by som to čo najskôr ;)

//EDIT: Ešte mi tak napadlo, že by bolo celkom fajn keby sa dalo využiť toto: 

Proste na to kliknem a ako pri trezore by sa mi zobrazila ponuka kde by som už spomínané zmluvy a formuláre mohol vložiť.


Powered by LeoSight IFS
LT~84