Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení/zkrácení perma banu.

1 2



neznamy#3962

Smazaný účet

15
30.11.2021 14:27

Zdravím komunito a admin týme. 😎

 

Jak již většina z Vás ví, tak před měsícem jsem dostal vcelku obsáhnutý permanentní ban na server Skimo RP.

Ban byl udělen od administrátora  @SovietDog a plně chápu proč mi dal rovnou permu a ne třeba ban na dva týdny.

Udělal jsem dosti velký bordel a znepříjemnil hráčům na serveru hru.. Za to se samozřejmě omlouvám..

Jsem si vědom své chyby, ale jak se zde často píše, tak skoro každý by měl dostat druhou šanci. Sám si myslím, že moje RP je na velice dobré úrovni a zároveň si myslím, že jsem byl přínosem na serveru.. můj skromný názor.

 

A teď k tomu proč jsem vlastně začal dělat  na serveru bordel a to ještě se statusem Trusted Playera?

Abych pravdu řekl.. Sám nevím, ale jak zde pár lidí psalo co dokáže udělat alkohol za počítačem.. A ano byl jsem dosti opilý a  dosti věcí si ani nepamatuju. 🤷‍♂️ ( Proto děti nepijte alkohol.)

 

Záměr?

Rád bych si požádal o zrušení permanentního banu nebo o zkrácení na určitou dobu..

 

Toto je z mé strany asi vše.

Děkuji za přečtení a za odpověď od výše zmíněného administrátora (pokud tedy odpoví).

 

S pozdravem JEMUHODNE 😎

cc

 

PS: Ještě tímto bych si požádal o unmute na Leosight discordu.

Děkuji.

30.11.2021 14:52

Tvůj názor si cenním a myslím si že za mě by jsi ten unban mohl dostat . Každý má nárok na druhou šanci :) Přeju ti hodně štěstí 

30.11.2021 17:13

No takže môj skromný názor ktorý zaujíma hlavne ľudí s permabanom a nie vás ostatných kultivovaných hráčov je taký že tento človek si určite zaslúži druhú šancu. Jeho RP je na dobrej úrovni a chovanie v OOC je taktiež za mňa úplne v poriadku. Chlast je chlast, väčšina z AT predpokladám že už niekedy konzumovala alkohol takže asi viete aké účinky má a ak nie tak je mi vás úprimne ľúto. Každopádne ho to neospravedlňuje klasicky napíšete že nemá liezť za PC keď je na sračky ale i tak si tam sadol a riešil veci pod vplyvom. Takže by som bol rád keby prižmúrite očko a pustíte Igorka znova do sveta. Za mňa určite unban. 

 

PS: Poslal by som sem aj recept na guláš ako zvyčajne ale ten posledný je zatiaľ tak dobrý že netreba aktualizovať (len pridajte viac soli).

 

Schitzu

Hráč

26
30.11.2021 17:19

Pro Tvé důševní zdraví NESOUHLASÍM! <3

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 20 aneb neúspěšný pokus o to být vtipný

BOTRobert

Hráč

29
30.11.2021 17:54

Zdravím
Již v minulosti jsem měl možnost s tebou v RP světě prožít plno zážitků a myslím si, že bys mohl být opět přínosem. Je škoda, že si se vědomě či nevědomě dopustil porušení pravidel, které platí pro všechny. Jedině jak můžeš komunitě dokázat, že sis uvědomil svoji chybu, je tvé vzorné chování a jít ostatním příkladem. Avšak to záleží na Administrátorovi, zda ti tuto možnost dá.
     S pozdravem BOTRobert

1.12.2021 09:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Nexoys

Hráč

20
1.12.2021 13:39

tento chlapec si ulietava celkom tak ako ja v zakrutach ale to neriesim, podla mna si zasluzi druhu sancu je to taky divny ujo ale da sa s nim dovidenia :) 

 

 

@DeePee urobkám to za teba

  • 3 kg hovädzieho gulášu
  • 250g soli
  • 2 kg cibule
  • 250 g bravčovej masti Pikok
  • soľ Castello
  • celé čierne korenie Mikado
  • bobkový list Mikado
  • 12  strúčikov cesnaku
  • mletá sladká paprika Mikado
  • 1,5 kg zemiakov
  • teplá voda (ideálne vriaca)
  • 750 g paprík
  • 750 g paradajok
  • majoránka Mikado
  • 1 chlieb
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Spam, nadbytečné vyjadřování

Qermo

Hráč

16
2.12.2021 10:57

No, rád bych tě podpořil, žádost pěkná, ALE..

Tvá občasně přehnaná toxicita tomu příliš nedopomáhá. Ku příkladu, když někdo někoho upozorní na porušování pravidel, ihned leze ateamu, jak říkáš "do prdele"? Plus tvoje narážení do admin i helper teamu, když se ty sám chováš mnohdy hůře? Já tady samozřejmě od hodnocení nejsem, ale Skimo se bez salty lidí jako ty podle mě obejde.

2.12.2021 11:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
2.12.2021 13:05

Jemuhodne je týpeček, na kterýho se dá vždycky se vším spolehnout a prostě víš, že ten člověk nebude dělat hovadiny. Do té doby, než dostal permaban, byl téměř půl roku bez jediného banu, byl v helper teamu a měl dokonce status trusted playera, nepletu-li se. Avšak, jak víme, alkohol dělá za počítačem divy a tento hráč prostě trollil (běhal, kradl auta, mlátil do lidí-..) - a to celé max 5 minut. Prováděl věci, za které by tady někteří hráči z naší komunity dostali "pouze" ban na 24 hodin (vzhledem k historii), avšak svůj trest permabanem přijmul takový, jaký je a až po měsíci a kus si podal žádost o unban. Za mě má "odsezeno" dost. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~143

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024