Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o un permu


Setryx

Hráč

5
1.12.2021 16:52

Čauko, jen bych si chtěl zažádat o unban, nic netradičního :* předem děkuji za brzké vyřešení 

Dexyy

VIP

10
1.12.2021 18:02

čauko i když nejsem admin a určitě dostanu zase fórum ban za toto no nevadí každopádně se vyjádřím podle mě si unban nezasloužíš ptáš se proč? Už jen kvůli tvé žádosti která je víc na 💩 než moje a také za to že tvé "rp" neni nic víc než okrádání a kropení takže tak

No nic tak zase cs

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

Setryx

Hráč

5
1.12.2021 18:06, naposledy upraveno 1.12.2021 18:10 uživatelem Setryx

jenom bych rád odpověděl tuto rozhořčenému hráči, já su ten kterej z celé naší bejvalé frakce okrádal nejméně ( nikdy jsem neokradl kamion narozdíl od tebe :* ) , a RP su měl i jiné jen ty si ho nemohl postřehnout protože si furt řešil jen nelegál ( tedy aspoň dle mé perspektivy ) také su měl ALT který byl legál, byl jsem ve frakci PSA, a ZZS.   K mému banu nemám moc co napsat, proto tam také nic nepíšu - vím že si furt smutnej ale to se jednou spraví neboj

lolcz

Hráč

36
1.12.2021 18:12, naposledy upraveno 1.12.2021 18:25 uživatelem lolcz

Zdravím,

proč nedodáš nějaký materiál podle čeho se A-T můžu řídit? Něco na obhajobu? Nebo tak, nic?

A proč zrovna ty by jsi měl dostat UnBan?

 

E: Si myslíš, že každý Admin si pamatuje každého, koho zabanoval?

#chudakdzardys

 

Setryx

Hráč

5
1.12.2021 18:21

jelikož mi UB může dát pouze admin který mi ban udělil, tak asi admin sám ví za co ho mám ( recidiva ) do teď nevím čeho recidiva, vše se to točí kolem jednoho argumentu který vznikl mezi mnou a nejmenovaným adminem, a neříkám že bych unban dostat měl ale mohl

1.12.2021 21:26, odstraněno 1.12.2021 21:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Setryx

Hráč

5
1.12.2021 22:10

milej zlatej, zajímavé že nikdo ban za odpojování z RP akcí nedostal, že se někdo healuje vodou nemá nic společného semnou, nemám co o tom napsat proto tam nic nepíšu, už předem říkám že pokud někdo bude chtít omluvu obzvlášť ten jeden admin, tak se jí nedočká, nemám problém se někomu omluvit ale byla i chyba na jeho straně ( k tomuto mám argumenty krásné, screenshoty a takové kdyžtak můžu naposilat) jedině komu se mohu omluvit tak je dzardys za to že se musel těmahle blbostma zabejvat 

1.12.2021 23:47

Já vám to tu utnu, především z důvodu vyjadřování se lidí, kteří se situací nemají nic společného a přesto se k tomu mají potřebu vyjadřovat. 

Tohle rozhodně není žádost o unban, přinejmenším ne taková, se kterou bys obstál. Cítím z toho, že ti na tom ve skutečnosti nezáleží a jen to zkoušíš, byť je ti to vlastně fuk. Takový přístup já osobně neakceptuji a proto ti žádost zamítám. Chceš-li unban, rozepiš se o tom, co jsi provedl a proč to nemáš dělat.


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024