Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unpermaban


JokerB

Hráč

14
1.12.2021 20:17, naposledy upraveno 1.12.2021 20:18 uživatelem JokerB

Zdravičko, rád by som si zažiadal o unpermu. Mesiac ubehol ako voda a už o chvíľu to bude mesiac od toho čo som dostal permu. Chcel by som sa ospravedlnit mistrovi Ratajovi že som sa bugol tam kde som nemal a zobral som si veci ktoré som nemal. Mrzí ma to a rád by som si znova zaerpil. Za ten čas čo som mal permaban som sa dosť vecí naučil. Začal som erpit na FiveM kde si viem povedať že som sa v erpení zlepšil (oveľa), rád by som znova zaerpil  za Samka a možno aj nová postava, z FiveMka som sa celkom inšpiroval a rád by som niektore z vecí previedol aj na skimo. No odbočujem, dúfam že sa @Rataj rozhodne dobre a unban udelí. Ako som hovoril v erpení som sa zlepšil a nemám v pláne opakovat podobné veci ako bugovanie a trash rp ako okradanie kamionistov, chcem na skimu začať erpit poriadne a niečo nové čo možno na skimu ešte nebolo :).

 

S pozdravom Joker <3

8.12.2021 17:14, naposledy upraveno 8.12.2021 17:19 uživatelem Rataj

Ahoj, dnes se nad tebou už slituji a unban dostaneš.

Vzhledem ke tvé bohaté historii očekávám, že si na pravidla už dáš skutečně pozor.

EDIT: Jo a prosím, jmenuje se to unban, nic jako unpermaban neexistuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~37