Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jak správne erpiť - Korčule/Brusle


2.12.2021 03:47, naposledy upraveno 2.12.2021 03:51 uživatelem SheFisKo

Lovu zdar milí priatelia,

Už sa Vám niekedy stalo že ste nemali pri sebe práve svoje vozidlo alebo nejaký iný dopravný prostriedok alebo sa na Vás kamarát vykašlal a nechce po Vás prísť ? Ak áno, mám pre Vás riešenie a nie nie je to zavolajte si taxík ,ktoré všetci veľmi dobre poznáme ako na Skime funguje taxi služba, ak nie oboznámim Vás stým "taxík bohužiaľ po Vás nepríde".

Ale jak som už spomínal mám pre Vás riešenie nech sa páči tu je. K tomu aby ste nemuseli niekam utekať pešo po svojich Vám dopomôže trocha fantázie a pár starých dobrých príkazov ako je:

/do

/chance

/me

/doc

/status

/setwalk 

 

Tak teraz poznáte príkazy ,ktoré musíte použiť k správnemu RP na korčuliach/bruslích tak si to predvedieme:

1. Prídeme ku krajnici cesty kde sa nachádzame k lampe alebo ku kôpke krabíc, odpadkov, smetiakov to je už na Vás čo si vymyslíte, hovoril som že to je o fantázii.

 

2. Následne zadáme do chatu nádherný príkaz /do mohol nájsť pri kôpke krabíc korčule/brusle ? (vyznačený zelený text môžete vymeniť za hocičo iné je to len na Vašej fantázii.)

 

3. Následne si odpovieme pomocou /do no na to aby sme zistili že či si máme odpovedať áno alebo nie tu máme ďalší zo skupiny príkazov ,ktoré som už vypísal.

 

4. Tak na to aby sme zistili teda ako si máme odpovedať z možností áno alebo nie tu máme príkaz /chance ,ktorý použijeme nasledovne /chance 50 následne sa nám v chate zobrazí či sme uspeli alebo nie ak áno následne si môžeme napísať /do s a pokračovať ďalej v tomto RP, no ak sme neuspeli bohužiaľ prichádza ten háčik celého tohto RP budete musieť napísať /do f ,hold máte smolu idete pešo po svojich. ¯\_(ツ)_/¯

 

No počkaj nevypínaj ešte tento príspevok stále máš šancu si korčule/brusle pasívne zakúpiť v obchode. No do obchodu si musíš zájsť pešo a bohvie že či práve pri sebe nejaký máš. Ale ak máš stačí vojsť do obchodu napísať príkaz /do zakúpil si korčule/brusle a pokračujete nasledovne v RP a presúvate sa spoločne stými ,ktorým vyšla šanca na ďalší krok.

 

5. Tak našli/zakúpili ste si korčule/brusle a pokračujeme v RP teraz použijeme príkaz /me obúva si najdené/zakúpene korčule/brusle doporučujem pri tom použiť ešte aj príkaz /doc 1-10 podľa toho jak dlho si približne bude vaša postava obúvať tie korčule/brusle potom keď nám skončí časovač 1-10 tak prejdeme na ďalší príkaz /do korčule sú obuté a pokračujeme na ďalší krok.

 

6. Následne si zadáme príkaz /setwalk 138 a už korčulujeme/bruslíme no aby to nebolo proti pravidlám serveru musíme si napísať ešte aj status pomocou príkazu /status korčuluje/bruslí topánky drží v rukách. Prečo je toto také dobre ? počas toho čo naša postava je na korčuliach/bruslích sa nám nemíňa stamina a môžeme v podstate do nekonečna utekať s animáciou korčulovania/bruslenia. 

 

(Ešte Vás poprosím korčulujte/bruslite po betónových/asfaltových cestách nie že od tohto príspevku uvidím bany za NONRP korčulovanie/bruslenie) 

 

7. Došli ste už do svojho cieľa už Vám len ostáva zaerpiť si danie dole korčuli /me vyzúva si korčule potom zasa /doc 1-10 a ešte /do korčule sú vyzuté pokračujeme /setwalk 0 (tento príkaz nám vráti animáciu chodenia no ak ste mali nastavený iný setwalk musíte si zistiť aký ste mali a nastaviť si ten) a ešte potom /status (to nám vypne status korčuluje/bruslí topánky drží v rukách) je už len na Vás či ich necháte na tom mieste a spokojne si odídete alebo si ich zoberiete hovorím zas je to len o fantázii. 

 

"SEM POJDE VIDEO NAVOD NO NESTIHOL SOM HO NATOČIŤ"

 

Tak toto je všetko ak k tomu chcete niečo pripísať alebo ma opraviť nezabudnite sa vyjadriť v komentároch.

 

S pozdravom 

nezabudnite RP je o fantázii.

 

                                                                                                       

2.12.2021 12:32, naposledy upraveno 2.12.2021 12:33 uživatelem DeePee

Ďakujem za skvelý tutorial ako RPiť korčule. Cítim sa o niečo viac skúsenejší v RPčku a určite ma to len priblíži ku získaniu statusu TP. Dúfam že tento trend so spamovanim návodov na každú primitívnu blbosť po tomto upadne keďže návod ako RPiť korčule beriem ako fakt strop všetkých návodov a snáď už nejde nič nové vymyslieť. Teda, ešte by som poprosil návod ako chodiť, to tu ešte nebolo. 🗿

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Troll, pravidlo 7
2.12.2021 12:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Troll, pravidlo 7
2.12.2021 15:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Troll

Powered by LeoSight IFS
LT~51