Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nesmyslný 3 denní ban :)


Lester

Hráč

14
2.12.2021 14:18, naposledy upraveno 2.12.2021 14:39 uživatelem Lester

Super že trashRP ale žádná Rp akce se řešit neměla proto že to co se tam dělo není normální Phobiosi Týpek co mě otravoval přez PM a mého kolegu nic žádnej ban video díky kterému sme řešili něco co by sme vůbec řešit neměli proto že by sme byli v bezvědomí taky nic nevím co děláš IRL ale věř že v tématu co se neprůstřelných vest týče a zbraní aut atd.... se vyznám nejlépe video kde týpek neerpil náraz do nás a furt pokračoval a druhý pomáhal taky nic tak že admini naprosto k hovnu abych byl upřímnej logy a výstřižky o otravování sem ti dodal na disc. jak sis přál a o videu tě informoval a nějak to neřešíš good admin team jediný kdo mi příjde rozumný jen tak mezi námi je asi Rataj a Lexikon. Díky doufám že si to čtení užiješ BTW jinak to video už je na YouTube kdyby ses rozhodl že si to rozmyslíš ale asi né proto že bych musel dostat unban tak tu nechám odkaz :) , a když se tě na něco ptám asi 10x při RPAkci je slušnost odpovědět když už si v ATeamu a já nevím co za erpit a dostanu ban proto že admin není schopen odpovědět jednoduše že může třeba tohle nebo tam to nebo tohle nemůžeš zaerpit, popřemejšlej o tom a až se rozhodneš podívat se na to video a řekneš si že ta RPakce neměla bejt a ten ban taky dej vedět. :) 

MTA San Andreas/ Zero RP - YouTube

2.12.2021 15:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lester

Hráč

14
2.12.2021 16:29

Jelikož a prot že si to asi špatně přečetl tak ti odpovím následovně.
Byla to erpé akce která vznikla na základě toho že on do nás začal bourat to nebyla ani Erpé akce týpek nic nezaerpí a dostane hovno další věc koukni se na video a třeba pochopíš o co jde a další věc jestli to nechceš hrát nehraj nikdo tě k tomu nenutí a také jsem se Phoba ptal co mám zaerpit ale když se mi nedostává odpovědi je to dost těžké.
Pravidla tak nějak znám a tohle ani nemůžeš pojmenovat jako erpé proto že na videu žádné není a prosím tě nenuť mě k tomu být vulgární tahače nepřepadávám kór z firmy ve které jsem na tak ubohou uroven se nesnižuji jde o to že ho sledovala alfa a to se nám nelíbilo tudíž proto sme to otočili za ním dostalo se knám že udajně okrádá a byla blízko to jen tak pro info k videu a týpek nám poděkoval zdemolovaným autem tak že až pochopíš co se odehrálo před příjezdem policie což je na videu tak to komentuj děkuju 
Proč myslíš že se to řešilo přez OOC chat.?
Vždy přemýšlej než něco napíšeš proto že to nebyla odpověd na to co se stalo :) 
Já ti děkuju za komentář ale nijak mě nezaujal spíš mě naštval zkus brýle třeba to pomůže jo a požívat to co máš v hlavě :) 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024