Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na zaměstnance, který odtahoval neoprávněně s odtahovkou.


Scor

Hráč

63
3.12.2021 14:51, naposledy upraveno 3.12.2021 14:52 uživatelem Scor

Zdravím, chtěl bych podat stížnost na hráče, který neoprávněně odtahoval s odtahovkou W&C. Tato odtahovka byla zaparkována na areálu W&C, kde je mnoho hlídačů a taky vrátný, který by ho jen tak nepustil ven s odtahovkou. Tenhle hráč mi taky kvůli tomu způsobil pěkné trable. Jediný, kdo má přístup k odtahovce, tak je vedení. (Já a další 2 osoby a pochybuju, že by to někdo z vedení dělal.) Proto žádám o potrestání hráče a voidnutí akce a dostání zpět odtahovky do firmy. Zaměstnanci mají právo pouze používat kamiony, služební mercedesy a lodě, takže se ten hráč, který používal odtahovku dopustil powergamingu.

Zeintar

Hráč

49
3.12.2021 15:15

To bylo před, nebo po tomto ?

Scor

Hráč

63
3.12.2021 15:38, naposledy upraveno 3.12.2021 15:39 uživatelem Scor

@Zeintar Bylo to sice před tím, než jsem měl vehperms, ale i tak, když je u jediného výjezdu z areálu vrátný, tak by ho nepustil. E: A myslím si, že komukoliv ze zaměstnanců by něco takovéhlo mohlo dojít, že ta odtahovka není pro ně.


Powered by LeoSight IFS
LT~32