Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost u Unban/dzardys


neznamy#7303

Smazaný účet

2
4.12.2021 12:11

Zdravím, tady já Shadowg, mazal jsem jsem si učet, ale nepočital jsem stím, že se mi smážé tak žadost u unban, proto ji pišu znovu, a snad zlepši nazor Dzardysa na mě, i když přiznávam, že se chovam jak opice. Chtěl bych si znovu zarpit na pořádném a kvalitním serveru, neříkam to z toho důvodu, abych se na server dostal, ale jelikož si mam chut normalně zaRpit, což na jiných serverech není taková možnost jako byla na skimu, a také mě mrzi to co jsem udělal, tolik Trash RP, a takový haluz kolem toho, několikrát obchazení mute, také nebylo uplné řešení dostat unban, ale uvědomil jsem si to, jelikož mi to docvaklo, že moje chovaní nebylo uplně dobré, proto si píšu tohle žádost, a také doufám, že dzardys se umoudří, i když težce věřím, že ano, ale každý by měl dostat druhou šancí, i když jsem jich měl možná x Krát,  tohle je asi moje konečná žádost o unban, snad si toho Dzardys všimne, a snad mi dá co nejdřive UnBaan protože mi tohle RP chybý.


Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo