Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vytvoření Hledání Praci

1 2

White

Hráč

9.4.2020 16:09, naposledy upraveno 11.4.2020 19:27 uživatelem White

Název frakce: Find a Job

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Gabriela Polankova

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: Frakce by spočívala v tom když by nějaký hráč hledal práci tak by zavolal nám na naší linku. Tam by se domluvil operátor s volajícím a operátor by to předal nějakému pracovníkovi který by se s nim někde sešel, a podle toho co by pán nebo paní řekla že co je baví tak podle toho pracovník by vyhledal vhodnou práci pro pána nebo pro paní. Pokud by pán nebo paní s prací souhlasili pán který jim pomáhal hledat práci by je tam se zkusil je dostat do jejich práce.... Poplatek za službu by byla 500 kč nebo 150 kč

Reed

Hráč

9.4.2020 16:33

Myšlenka a nápad dobrý, ale příjde mi zbytečné tohle řešit IC, tohle by chtělo sekci na fórum, kde by si zaměstnavatelé hledali svoje budoucí zaměstnance, nějaká sekce “find job” natáhlo by to více lidí na fórum a začali by ho více využívat hlavně ti nováčci. Ale good IDEA

White

Hráč

9.4.2020 16:49

Rozumím ti Reede... Zkusíme to pak přejmenovat na Find Job díky za radu.... 

White

Hráč

9.4.2020 17:00

Ale právě Reede chtěl bych to řešit IC protože do IC se dostane více lidí než sem na forum....

Reed

Hráč

9.4.2020 17:29

Tak by byla možnost, že by se to samozřejmě řešilo IC, ale ty žádosti by si mohli podávat na fórum, protože jestli se dobře vyznám, tak většina vlastníků webových stránek, které něco stojí, potřebuje, aby na fóru bylo co nejvíce aktivních lidí, jestli mi rozumíš. Zkus to třeba promyslet. Jako já jsem PRO, jen to teda trošku promyslet, jak by to celé fungovalo. (PS: Na mně nezáleží, jestli jsem pro nebo ne, ale prostě má to moji podporu.)

TheM4rtin

Hráč

9.4.2020 17:29, naposledy upraveno 9.4.2020 17:30 uživatelem TheM4rtin

Zdá se mi to jako dobrý nápad, protože by k nám nechodili blbečci kteří otravujou s prací :D Za mě by to možná i ušlo, přidalo by to více RP... Dávám ANO

White

Hráč

9.4.2020 17:35

Díky TheM4rtin a díky Reede... Právě jsem to promyslel a mohlo by to být jak IC tak i zde na webových stránkách.....

TheToast

Hráč

9.4.2020 19:20

TheM4rtin - Si stěžuj, mně lidi psali i na Discord. xD

Jinak jsem pro, ale mimo frakci. 

Kubby

Hráč

9.4.2020 21:43

Úřad práce: Am I a joke to you? 

10.4.2020 01:54

Přijde mi to zbytečné. Frakce by byla využívána chvíli a pak by to umřelo, když hráč chce práci, ať se trochu snaží a hledá. Mimo to máš zjevně problém složit větu, aby dávala smysl, tak nevím, jak chceš organizovat operátory a zájemce o práci. Promiň, ale za mě ne.

1 2

Toto téma právě čte 1 uživatel: