Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost O zrušení Permaban - Vyjadžít jen AdminTeam


Lada596

Hráč

3
5.12.2021 21:00, naposledy upraveno 5.12.2021 21:07 uživatelem Lada596

Dobry večer dne 28.11.2021 12:05 mi byl udělen Permaban, a předtím šel měl za cc 2 měsicě 30 banu, za  cop provoking, něco dale [už nepamatuji] pak se se zamyšlel za tim Permabanem, a šel sem se učit jak spravně Erpit, [nevěřite tak mě mužete vyskoušet jestli mi date druhej pokus] a [druhej by měl dostat každy] a vim co jsem vše udělal a za to se omlouvam za svoje chyby, a Permaban jsem dostal za: Zdravý rozum, nonRP driving, nonRP injuries, cop provoking, [dal nevim za co nejde to vídět] a chtěl bych dostal druhou šanci, každy ma na to pravo,

a chci se omluvit helperum a dministracím za jejich trpělivost. vím že porušuji pravidla, ale chci to opravit a začit erpit znova. Server Skimo je nejlepší server hraje tam hodně hraču, a dostavaji permabany a bany a jeden znych jsem ja  *Permabanem* a *banama* . To je vše, poprosim o druhou šanci a vyjadřit jen AdminTeam,

PS: když sem provokoval PSA [POLICII] tak sem si chtěl zahrat, a vyzkoušet ujiždet policajtum,  [jako v Americe ] Klídně pujdu na vycvik. každy děla chyby a za chyby se člověk učí

 

 

Ban byl udělen od Dzardys

 

 

 

5.12.2021 21:20

Dej tomu ještě nějakou chvilku, ale jsem ochotný ti časem ten unban dát. Asi není potřeba, aby se tu vyjadřovali další členové AT, ban máš ode mě a já to tu chci uzamknout dříve, než se začnou vyjadřovat trollové. Za pár dní sleduj fórum, označím tě v příspěvku a tím se pak řiď.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024